Moje przemyślenia

Wszystkie plotki o iPhone 5 na jednym obrazku

Grzegorz Marczak
9

Apple od lat stosuje tę samą taktykę kontrolowanych przecieków i budowania "apetytu" na swoje nowe produkty. I za każdym razem o dziwo im się to udaje. A to CEO dużej firmy niechcący zdradzi, że będzie robił dla Apple kamery do telefonu, a to ktoś zrobi zdjęcie obudowy telefonu czy też wygrzebał inf...

Apple od lat stosuje tę samą taktykę kontrolowanych przecieków i budowania "apetytu" na swoje nowe produkty. I za każdym razem o dziwo im się to udaje. A to CEO dużej firmy niechcący zdradzi, że będzie robił dla Apple kamery do telefonu, a to ktoś zrobi zdjęcie obudowy telefonu czy też wygrzebał informacje dotyczące potencjalnych zamówień Apple na podzespoły. Schemat zawsze jest ten sam i zawsze działa.

Pomijając jednak źródło pochodzenia plotek o nowym iPhonie 5 proponuję obejrzeć bardzo ciekawą infografikę przygotowaną przez nowhereelse.fr, które zbiera wszystko co pojawiło się w sieci na temat nowego telefonu Apple i pokazuje procentowo szansę na to, że dana informacja jest prawdziwa.

Osobiście najbardziej liczę na plotkę o nowej lepszej kamerze. Dla mnie byłby to bardzo poważny argument aby zainteresować się iPhonem 5. Dobre jakości podręczna kamera (w 4 jest naprawdę niezła) połączona z dobrym telefonem jest dla mnie bardzo interesującym zestawieniem. Natomiast reszta plotek o lepszym procesorze, ekranie, większej ilości RAM itp są dla mnie zupełnie bez znaczenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Appleiphone 5