Ciekawe strony

MySpace przypomina kto jest najlepszy

Grzegorz Marczak
MySpace przypomina kto jest najlepszy
4

Facebook ostatnimi miesiącami generuje dużo zamieszania wokół własnego serwisu. Wszędzie możemy przeczytać o nagłych wzrostach oglądalności oraz o tym, że dni konkurencji są policzone. Myspace postanowił przerwać tę nieco fanatyczną falę informacji krążących w internecie i przypomnieć kto jes...Facebook
ostatnimi miesiącami generuje dużo zamieszania wokół własnego serwisu. Wszędzie możemy przeczytać o nagłych wzrostach oglądalności oraz o tym, że dni konkurencji są policzone.

Myspace postanowił przerwać tę nieco fanatyczną falę informacji krążących w internecie i przypomnieć kto jest najlepszy na rynku serwisów społecznościowych. Trzeba przyznać, że swoją wyższość na facebook prezentuje w dość konkretnych miernikach:

  • Użytkownicy Myspace odwiedzają serwis o 20% częściej niż użytkownicy facebook
  • Każdego miesiąca użytkownicy Myspace spędzają 10 minut więcej czasu na korzystaniu z serwisu niż użytkownicy facebook.
  • Myspace ma ponad 3 razy więcej spędzonych minut w serwisie niż facebook
  • Myspace ma ponad 3 razy więcej wizyt dziennie niż facebook
  • Myspace odwiedza miesięcznie ok 70 milionów osób
  • Prawie 1/4 amerykan odwiedziła myspace w zeszłym miesiącu

W tych kilku punktach myspace stara się zwrócić uwagę na swój serwis jednocześnie starają cię powstrzymać rozgłos facebook. I trzeba przyznać, że mimo iż facebook w ostatnich tygodniach naprawdę imponująco urósł to jeszcze daleko mu do nazwania go myspace killerem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu