Ciekawe strony

Digg uruchamia wersje na Iphone

Grzegorz Marczak
Digg uruchamia wersje na Iphone
2

Z popularności Iphone chce (i powinien) skorzystać każdy, kto myśli o tym aby zaistnieć w świecie mobilnym. Dopóki iphone generuje jeszcze jakiejś zamieszanie w mediach to jest to jeszcze nalepszy moment. Kevin Rose wraz z ekipą Digga postanowili, że nie przegapią takiej okazji i uruchomili wers...

Z popularności Iphone chce (i powinien) skorzystać każdy, kto myśli o tym aby zaistnieć w świecie mobilnym. Dopóki iphone generuje jeszcze jakiejś zamieszanie w mediach to jest to jeszcze nalepszy moment.

Kevin Rose wraz z ekipą Digga postanowili, że nie przegapią takiej okazji i uruchomili wersję serwisu digg.com dedykowaną telefonowi iphone.


digg.com/iphone

Iphonowa wersja digga umożliwia wykonanie wszystkich podstawowych czynności to standardowy serwis, możemy więc zalogować się do digg.com, przeglądać newy, wykopywać newsy oraz głosować.

Oczywiście strona główna digg.com cały czas jest dostępna na telefonie iphone i może również z niej korzystać, jednak lepiej przystosowana i lżejsza wersja jaką jest digg.com/iphone jest po prostu wygodniejsza w użyciu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu