Ciekawe strony

Dobra domena kluczem do sukcesu

Grzegorz Marczak
Dobra domena kluczem do sukcesu
4

Każdy z nas kto kiedykolwiek poszukiwał ciekawej i dobrze dobranej nazwy domeny wie jaki to problem. Dobrze dobrana nazwa domeny jest bardzo pomocna a czasami nawet może przyczynić się do sukcesu naszego przedsięwzięcia dlatego jest to dobór domeny jest sprawą dość istotna. Czy możemy sobie jakoś...

Każdy z nas kto kiedykolwiek poszukiwał ciekawej i dobrze dobranej nazwy domeny wie jaki to problem. Dobrze dobrana nazwa domeny jest bardzo pomocna a czasami nawet może przyczynić się do sukcesu naszego przedsięwzięcia dlatego jest to dobór domeny jest sprawą dość istotna.

Czy możemy sobie jakoś pomóc w tym żmudnym zdania ? - okazuje się, że tak dzięki serwisowi Bust a Name możemy w bardzo miły i twórczy sposób znaleźć sobie odpowiednia domenę. Możemy poprosić w serwisie o szukanie domeny z łączonymi słowami, z odpowiednimi prefixami, szukając możemy sprawdzić liczbę pojedynczą i mnogą dla nazwy naszej domeny itp.


Bust a Name pomoże w znalezieniu domeny

Obrazek z serwisu lifehacker.com

Generalnie narzędzie to jest bardzo przydatne dla wszystkich tych, którzy będą przechodzić przez ćwiczenie jakim jest dobranie odpowiedniej nazwy domeny dla swojego startupu, bloga czy strony internetowe.

Jedyną wadą Bust a Name jest dość ograniczona ilość rozszerzeń domen, mamy do wyboru tylko domeny com, net i org ale lepsze to na początek niż nic.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu