Moje przemyślenia

Muzyczny konkurs czyli 3 kody do Spotify premium do wygrania

Grzegorz Marczak
137

Nie mam zamiaru ukrywać mojej dużej sympatii do serwisu Spotify. Jest to usługa która znacząco zmieniła mój sposób słuchania muzyki, szczególnie doceniam możliwość ustawienia moich playlist w tryb offline dzięki temu mogę słuchać wybranej muzyki zarówno w samolocie jak i w każdym miejscu gdzie n...

Nie mam zamiaru ukrywać mojej dużej sympatii do serwisu Spotify. Jest to usługa która znacząco zmieniła mój sposób słuchania muzyki, szczególnie doceniam możliwość ustawienia moich playlist w tryb offline dzięki temu mogę słuchać wybranej muzyki zarówno w samolocie jak i w każdym miejscu gdzie nie ma internetu.

Drugim elementem za który bardzo lubię tego typu serwisy to możliwość odkrywania muzyki i poznawania nowych gatunków. I o tym będzie dzisiejszy szybki i krótki konkursu. Do wygrania mam dla was 3 kody na Spotify premium na 3 miesiące. Jest to wystarczająco dużo czasu aby dokładnie przetestować usługę i zdecydować się czy wystarczy wam wersja free czy też potrzebujcie czegoś więcej.

Jak zdobyć kod? Wystarczy w komentarzu podać link do swojej playlisty w Spotify z krótkim opisem, jak powstała albo dlaczego akurat taka muzyka, kiedy jej słuchacie itp. Posłużę jako przykład i podzielę się z wami moją muzyką.

Poniższą listę nazwałem Relaks. Zestaw ten pomaga mi w pracy, kiedy piszę, czytam czy też mam coś nad czym muszę się skupić. Kawałki w tym zestawieniu dobierane są zupełnie przypadkowo, zasłyszane w radio Spotify czasem znalezione na jakichś toplistach. Oczywiście to jedna z moich playlistch, mam też takie które "ładują akumulatory" i podnoszą generalnie rytm serca :) Częstujcie się i czekam na wasze zgłoszenia w komentarzach. Najciekawsze wygrają 3 miesięczny dostęp do Spotify premium.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursSpotify