Gry

Szykujcie się na oficjalny start MultiVersus. Rick i Morty wkraczają do gry!

Kacper Cembrowski
Szykujcie się na oficjalny start MultiVersus. Rick i Morty wkraczają do gry!
1

Znamy datę oficjalnego startu MultiVersus. Mnóstwo nowej zawartości i doskonali bohaterowie trafią do gry!

MultiVersus startuje już za kilka dni. Świetnie przyjęta wersja beta to dopiero początek

Jak informowałem w swoich pierwszych wrażeniach z MultiVersus, początek pierwszego sezonu (czyli oficjalnego startu gry) został opóźniony. Pierwsza data została wyznaczona na 9 sierpnia, jednak na samym początku miesiąca twórcy poinformowali na swoim Twitterze, że przez wzgląd na chęć dostarczenia produktu jak najlepszej jakości, start produkcji trochę się opóźni. Wtedy nie poznaliśmy dokładnej daty, jednak dziś otrzymaliśmy oficjalne ogłoszenie. MultiVersus wystartuje już 15 sierpnia!

Otwarta wersja beta bijatyki, którą opracowało studio Player First Games i wydało Warner Bros. Interactive Entertainment, jest dostępna od 26 lipca tego roku. Wszyscy mogą już sprawdzić się w bijatyce w stylu Super Smash Bros. na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i 5, a także Xbox One i Xbox Series X|S. Za kilka dni jednak produkcja wyjdzie z wersji beta, a wtedy zacznie być regularna rozwijana i rozszerzana o nową zawartość.

MultiVersus - jakie nowości przyniesie pierwszy sezon?

Sezon 1 doda między innymi „klasyczny tryb arcade”, który wydaje się czymś w stylu pojedynków PvE przeciwko wrogom AI, a także rankingową tabelę wyników dla wielu graczy. Potwierdzone jest również, że do gry dołączy Rick i Morty z kultowego serialu animowanego o tym samym tytule - możliwe, że nie będą to jednak jedyne nowe postaci.

Dwóch ekscentrycznych bohaterów rozszerzy dostępną do tej pory listę 17 postaci. Według doniesień, w MultiVersus mają w nadchodzącym czasie pojawić się również takie osobistości jak Joker, Gandalf, Jedenastka ze Stranger Things, Daenerys Targaryen, Harry Potter, Godzilla, Neo z Matrixa, Johnny Bravo, Atomówki, Ben 10 czy Samuraj Jack. Nie ma więc wątpliwości, że jest zatem na co czekać.

Twórcy MultiVersus za pośrednictwem swojego Twittera poinformowali jednak, że wszystkie nowości nie będą wprowadzone od razu - całość będzie dodawana powoli, podczas całej długości sezonu.

Źródło: Twitter @multiversus

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news