Mobile

Możecie już pobrać nowy Kalendarz Google na Androida

Konrad Kozłowski
Możecie już pobrać nowy Kalendarz Google na Androida
16

O zupełnie nowej wersji aplikacja Kalendarza Google na Androida pisaliśmy dwukrotnie opisując jego oficjalną premierę i nasze pierwsze wrażenia. Dziś, sami możecie bez przeszkód przekonać się jak sprawuje się nowy Kalendarz Google. Za dostępność pliku instalacyjnego APK odpowiada między innymi AP...

O zupełnie nowej wersji aplikacja Kalendarza Google na Androida pisaliśmy dwukrotnie opisując jego oficjalną premierę i nasze pierwsze wrażenia. Dziś, sami możecie bez przeszkód przekonać się jak sprawuje się nowy Kalendarz Google.

Za dostępność pliku instalacyjnego APK odpowiada między innymi APK Mirror, gdzie oczywiście Was odsyłam w celu jego pobrania. Jeżeli jeszcze nie zezwoliliście na instalację aplikacji z "nieznanych źródeł" należy to zrobić w ustawieniach telefonu.

Nowy Kalendarz Google to długo wyczekiwana aktualizacja wyglądu aplikacji, a sam interfejs oparto naturalnie o Material Design omawiany przez Google podczas tegoroczej konferencji I/O. Oprócz świetnego wyglądu, aplikacja pozwala bardzo wygodnie dodawać nowe wydarzenia lub tworzy je niezależnie od nas polegając na informacjach otrzymanych na Gmaila, na przykład bilety na wydarzenia.

Na tę chwilę nie doczekaliśmy się jeszcze odświeżenia przeglądarkowej wersji Kalendarza. Osoby, którym udało się zdobyć zaproszenie do usługi Inbox mogą już przekonać się jaką wizję Google może mieć co do przyszłości Gmaila, lecz nie spodziewałbym się rychłej i gruntownej przemiany wyglądu skrzynki odbiorczej, ze względu na przyzwyczajenia ogromnej liczby użytkowników.

Kalendarz Google 5.0 dla Androida na APKMirror.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu