Mobile

[Krótko] T-Mobile Zone. TVN i T-mobile uruchamiają nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie

Grzegorz Marczak
[Krótko] T-Mobile Zone. TVN i T-mobile uruchamiają nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie
11

Właśnie dostaliśmy informacje o tym, że powstaje T-Mobile Zone. Będzie to strefa działająca w ramach usługi Player, która oferować będzie dostęp do najlepszych kanałów TVN na żywo a także do polskich i zagranicznych filmów fabularnych i seriali. Z informacji prasowej: TVN S.A., wiodący komercy...

Właśnie dostaliśmy informacje o tym, że powstaje T-Mobile Zone. Będzie to strefa działająca w ramach usługi Player, która oferować będzie dostęp do najlepszych kanałów TVN na żywo a także do polskich i zagranicznych filmów fabularnych i seriali.

Z informacji prasowej:

TVN S.A., wiodący komercyjny nadawca telewizji w Polsce, oraz T-Mobile Polska, jeden z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych na polskim rynku, ogłosiły dzisiaj, że zawarły strategiczne partnerstwo i wspólnie uruchomią w najbliższym czasie nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) T-Mobile Zone, działający pod marką Player i oferowany wszystkim obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile.

Serwis dostępny będzie zarówno dla urządzeń z Androidem jak również IOS, tak zwana wersja deskotpowa też oczywiście będzie.

Jak dowiedziałem się od rzecznika T-mobile usługa zostanie uruchomiona jeszcze w tym roku.Nie chciał natomiast powiedzieć wiele więcej przed oficjalnym starem. Nie znamy więc cen, rodzaju dostępnych treści, zasad dostępu itp.

Czego możemy się spodziewać? I o co chodzi? T-mobile wprowadzi nową usługę która oprócz opłaty subskrypcyjnej nie będzie nas kosztować transferu danych (tak zakładam) i będzie kolejnym elementem w budowaniu "przewagi" w usługach dodanych. TVN natomiast pozyskuje dużego partnera strategicznego - dobry komunikat w momencie kiedy spółka wystawiona jest na sprzedaż prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

tvnVoDt-mobile