Telekomy

Mobile Vikings również z ofertą "no limit" za 29 zł

GU
Grzegorz Ułan
67

Ostatnio Virgin Mobile zaskoczyło nową ofertą, wczoraj Red Bull Mobile, a dziś Mobile Vikings postanowiło o sobie przypomnieć i zaprezentowali, może nie rewolucyjną, ale mocno odświeżoną propozycję dla osób poszukujących taniej i bogatej w opcje oferty na kartę. Na początek zerknijmy jak wyglądał...

Ostatnio Virgin Mobile zaskoczyło nową ofertą, wczoraj Red Bull Mobile, a dziś Mobile Vikings postanowiło o sobie przypomnieć i zaprezentowali, może nie rewolucyjną, ale mocno odświeżoną propozycję dla osób poszukujących taniej i bogatej w opcje oferty na kartę.

Na początek zerknijmy jak wyglądała dotychczasowa oferta, składająca się z trzech planów: za 10 zł, 19 zł oraz 29 zł. W każdej opcji rozmowy do wszystkich sieci kosztowały po 19 groszy, SMS-y były w cenie (oprócz opcji za 10 zł), a transfer danych odpowiednio 300 MB, 2 GB oraz 4 GB. Rozmowy po sieci (łącznie z Play) były darmowe. Ponadto korzystanie z Facebooka i Messengera nie pomniejszało zużycia transferu danych.

W nowej ofercie znajdziemy dwa plany: No limit i Standardowy. I tak w tym pierwszym mamy dwie opcje Viking 24 i Viking 29:

W planie Standardowym znalazły się trzy opcje, które są jakby odpowiednikiem dotychczasowej oferty: Viking 10, Viking 19 i Viking 29:

Nie zabrakło też opcji oferty internetu mobilnego:

Walka o użytkowników trwa więc w najlepsze, z graczy wymienionych we wstępie brakuje jeszcze Nju mobile, które ostatnio jedynie drobne poprawki wprowadzało, być może niedługo i od tego operatora doczekamy się większych zmian. Święta się zbliżają, może, może:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile