Sport

Już wiem, jak obejrzę mecze Polaków na Mundialu 2018 - rezygnuję z telewizora

Konrad Kozłowski
Już wiem, jak obejrzę mecze Polaków na Mundialu 2018 - rezygnuję z telewizora
36

Strefa kibica w kinie? Czemu nie. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 2018 roku w Rosji to dobra okazja, by skorzystać z dobroci dużych sal z ogromnymi ekranami - Multikino planuje transmisje z meczów Polaków oraz wielkiego finału turnieju.

Kino już dawno przestało być miejscem, z którym powinniśmy kojarzyć tylko pokazy filmów rodem z Hollywood. Wielokrotnie się o tym przekonaliśmy mogąc zobaczyć pojedyncze lub specjalne odcinki seriali, a także transmisje na żywo z teatralnych spektaklów. Nie brakowało również transmisji sportowych, między innymi ze spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. Tym razem Multikino zaprasza na transmisje meczy z udziałem Polaków na finałach Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

Pewne jest, że na dużym ekranie obejrzymy co najmniej cztery spotkania z Mundialu 2018. Trzy z nich to mecze fazy grupowej naszej narodowej drużyny oraz wielki finał z Moskwy 15 lipca. Pełną rozpiskę znajdziecie poniżej:

Harmonogram transmisji meczów w Multikinie:

  • 19 czerwca (wtorek), godz. 17:00 - Polska – Senegal
  • 24 czerwca (niedziela), godz. 20:00 – Polska – Kolumbia
  • 28 czerwca (czwartek), godz. 16:00 – Japonia – Polska
  • 15 lipca (niedziela), godz. 17:00 – Finał Mistrzostw Świata FIFA 2018

Dodatkowo, w przypadku awansu Polaków i wyjścia z grupy, Multikino zaprosi także na transmisje ze spotkań fazy pucharowej turnieju. Oto lista miast, gdzie Multikino będzie transmitować spotkania: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zgorzelec oraz Zabrze.

Cena biletu w dniu spotkania to 25 złotych, natomiast kupując wejściówkę wcześniej (do 18 czerwca) zapłacicie nieco mniej, bo 15 złotych. Z okazji turnieju menu Multikina poszerzyło się o specjalny "zestaw kibica" - przy jego zakupie cena biletu wyniesie tylko 5 złotych. Przewidziano także bilety grupowe (powyżej 15 osób), wtedy cena również wyniesie 15 złotych. Jeśli skorzystacie z M!Karty i zapłacicie online Blikiem, to nawet w dniu meczu będziecie mogli zapłacić mniej, bo 14,90 zł.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu