Kino

Twórca hitowego Parasite pokazał nowy film. Znamy datę premiery i obsadę Mickey 17!

Kacper Cembrowski
2

Reżyser doskonale przyjętego i nagrodzonego Parasite pokazał swój nowy projekt. Znamy datę premiery filmu!

Po Parasite przyszedł czas na Mickey 17

Parasite, które trafiło do kin w 2019 roku, okazało się prawdziwą rewelacją. Film został niezwykle ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i przez widzów. Kropką nad i całego sukcesu było zdobycie Palmy w Cannes oraz czterech (jak najbardziej zasłużonych) Oscarów. Naszą recenzję filmu możecie przeczytać klikając w ten link.

Produkcja ta pozwoliła również szerszej widowni poznać Bong Joon-ho. Dziś na kanale Warner Bros. pojawił się krótki teaser nowej produkcji koreańskiego reżysera — i nie ma wątpliwości, że jest na co czekać!

Intrygująca fabuła i doskonała obsada. Zapowiada się prawdziwy hit

Film będzie opierał się na powieści Edwarda Ashtona pod tytułem Mickey 7. Jak to jednak bywało w przypadku poprzednich adaptacji, za które odpowiadał Bong Joon-ho, film ma w całkiem znacznym stopniu różnić się od dzieła źródłowego. Fabuła skupi się na losach tytułowego Mickeya, „jednorazowego pracownika”, który jest wysyłany na specjalne, zbyt trudne dla ludzi misje, które odbywają się podczas prób skolonizowania Nilfheimu, lodowej krainy. Za każdym razem, kiedy Mickey umrze, naradza się na nowo, zachowując większość swoich wspomnień. W pewnej chwili zaczyna rozumieć, na czym tak naprawdę polega jego istnienie i z jakiego powodu była to jedyna wolna posada w całej firmie.

W główną rolę wcieli się Robert Pattinson, lecz w obsadzie możemy znaleźć również takich aktorów jak Steven Yeun (Nope, Okja), Naomi Ackie (Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie), Toni Collette (Na noże) czy Mark Ruffalo (najnowszy aktor wcielający się w postać Hulka).

Mickey 17 - znamy datę premiery!

Dodatkowo, wraz z teaserem poznaliśmy datę premiery filmu. Mickey 17 trafi na wielkie ekrany 29 marca 2024 roku. Na premierę będziemy musieli zatem jeszcze trochę poczekać — nie ma jednak wątpliwości, że będzie warto!

Źródło: Warner Bros. (YouTube)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news