Samsung

Metalowy i bez ramek? Samsung podgrzewa atmosferę przed premierą Galaxy S6

Paweł Winiarski
48

Samsung Galaxy S6 zostanie najprawdopodobniej pierwszy raz pokazany już 1 marca, podczas tegorocznego Mobile World Congress. Firma zamierza jednak podnieść trochę temperaturę, wypuszczając zwiastun, który zdradza kilka szczegółów dotyczących telefonu. No dobre, zagalopowałem się. To nie szczegóły...

Samsung Galaxy S6 zostanie najprawdopodobniej pierwszy raz pokazany już 1 marca, podczas tegorocznego Mobile World Congress. Firma zamierza jednak podnieść trochę temperaturę, wypuszczając zwiastun, który zdradza kilka szczegółów dotyczących telefonu.

No dobre, zagalopowałem się. To nie szczegóły, ale ogólnikowe informacje, które rodzą domysły.

Granice znikną

a

Metale popłyną

Trudno odebrać te hasła inaczej - Samsung Galaxy S6 dostanie zakrzywiony i pozbawiony odblasków ekran, a plastik, przynajmniej w założeniu, zniknie. To dobra wiadomość, szczególnie po plastikowym Galaxy S5. W przypadku ostatniej odsłony flagowca Samsunga to właśnie wszechobecny plastik sprawiał, że konsumenci marudzili i tupali nogami. W dużej mierze słusznie, od telefonu tej klasy oczekiwano bowiem lepszego dobrania materiałów. Powtarzały się opinie, że Galaxy S5 jest „tani w dotyku” - w konsekwencji, zapewne również z tego powodu, sprzedaż aparatu była poniżej oczekiwań. Trafiła się nawet wypowiedź jednego z twórców próbujących usprawiedliwić Samsunga. Metalowa obudowa była dla firmy zbyt długotrwała w produkcji, zrezygnowano więc z niej by sprostać wszystkim zamówieniom na czas. Jak widać, nie był to najlepszy pomysł.

Oczekiwania wobec nowej odsłony flagowca Samsunga są ogromne i jeśli firma chce im sprostać, musi wypuścić nie tylko dopracowane technicznie, ale również śliczne i eleganckie urządzenie. O tym, czy to się udało, przekonamy się już za kilka dni.

Subskrybujcie nasz kanał na YouTube - wybieramy się na Mobile World Congress, zabieramy ze sobą kamerę i będziemy polować na wszelkie fajne urządzenia, również Samsunga Galaxy S6.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Samsungsamsung galaxy s6