Płatności

mBank rozdaje opaski do płatności zbliżeniowych zupełnie za darmo

GU
Grzegorz Ułan
25

Przy okazji zbliżającego się festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Przystanek Woodstock) mBank, który stał się mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych przygotował dwie fajne promocje.

Pierwsza to opaska płatnicza do realizowania płatności zbliżeniowych, wygląda inaczej niż ta rozdawana na Orange Warsaw Festival, ma jednolity kształt i wydawana będzie w dwóch kolorach czerwonym i białym, ale działa tak samo.

Czyli można nią płacić zarówno na festiwalu, jak i już po jego zakończeniu we wszystkich punktach przyjmujących płatności zbliżeniowe. W moim przypadku doskonale sprawdza się na wyprawach rowerowych, na które nie muszę zabierać portfela, ryzykując jego przypadkowe zgubienie.

Jest przy tym jedna różnica, na OWF wydawano opaski z kartą przedpłaconą niezależną od jakiegokolwiek banku, ta połączona jest z kontem głównym w mBanku, no i wydawana jest rzecz jasna tylko klientom mBanku.

Korzystanie z opaski nie wiąże się z żadnymi opłatami, więc warto skorzystać, zwłaszcza że jest ich ograniczona liczba. mBank przygotował 2 tysiące takich opasek, trzeba się więc pospieszyć, by ją otrzymać. Wspomnę jeszcze o drugiej promocji mBanku, skierowanej dla nowych klientów tego banku, którzy założą rachunek w mBanku i zasilą konto w pierwszym miesiącu kwotą minimum 500 zł lub wykonają minimum 5 transakcji kartą, mogą liczyć na zwrot na konto 100 zł za wydatki na festiwalu.

Festiwal Pol’and’Rock odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia, a same opaski płatnicze możecie zamówić już dziś na stronie mBanku. Na tej samej stronie znajdziecie też link do założenia nowego konta we wspomnianej promocji.

Źródło: mBank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: