Polska

Świetna promocja! Bilety do Cinema City za 10 zł z Masterpass

Konrad Kozłowski
Świetna promocja! Bilety do Cinema City za 10 zł z Masterpass
0

Ostatnie miesiące to całe mnóstwo promocji na bilety do kina, a najświeższa z nich to propozycja sieci Cinema City i Mastercard, dzięki której za bilet zapłacicie tylko 10 złotych.

Oszczędność może więc być naprawdę solidna, bo przecież na niektóre seanse ceny biletów przekraczają 20 złotych. Wcześniej Multikino uruchomiło kilka akcji, dzięki którym odwiedzający kino mogą zaoszczędzić, na przykład wybierając się do kina całą rodziną lub gdy jesteście jeszcze uczniami lub studentami.

Co więc trzeba zrobić, by skorzystać z najnowszej promocji? Rozwiązanie jest bardzo proste.

Każdy klient, który zakupi bilet do Cinema City na seans 2D w każdy dzień tygodnia płacąc kartą Mastercard lub Maestro z portfela Masterspass, zapłacą za każdą z wejściówek tylko 10 złotych. Spokojnie, nie musicie się spieszyć i biec do kina już dzisiaj czy w najbliższych dniach na pierwszy, lepszy tyt - akcja potrwa aż do 28 grudnia, w przecież przez te kilka miesięcy na ekrany trafi całe mnóstwo świetnych produkcji. Pula biletów to 51000, więc całkiem sporo i powinno to wystarczyć na kilka, kilkanaście tygodni.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu