Felietony

Masz newsa?

Grzegorz Marczak
Masz newsa?
4

Drogi czytelniku - jeśli masz newsa, który byłby ciekawym tematem do opisania na Antyweb to polecam zakładkę Masz Newsa - jest to najszybszy sposób na przesłanie do mnie informacji. Każdy mail z tego formularza jest w mojej poczcie oznaczony jako ważny dlatego będziesz miał pewność że go przecz...

Drogi czytelniku - jeśli masz newsa, który byłby ciekawym tematem do opisania na Antyweb to polecam zakładkę Masz Newsa - jest to najszybszy sposób na przesłanie do mnie informacji.

Każdy mail z tego formularza jest w mojej poczcie oznaczony jako ważny dlatego będziesz miał pewność że go przeczytam i nie pominę w dziesiątkach innych informacji jakie lądują codzienne w skrzynce.

Dodatkowo można wysyłać informacje anonimowo (co przy niektórych newsa może być istotne). Zachęcam do korzystania - za ciekawe znaleziska z sieci (czy newsy z wewnątrz branży) jestem w stanie się efektywnie odwdzięczyć.

Ps. Ciekawe, że takie proste usprawnienia naprawdę działają (niby mail nie trudno wysłać ale) - od momentu wstawienia formularza dostałem już kilkanaście ciekawych linków i newsów - niektóre z nich były przyczynkiem do newsa na Antyweb.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebMiniblog