Mobile

Masz fanpage na Facebooku? Szykuj się na nagły spadek liczby polubień [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Masz fanpage na Facebooku? Szykuj się na nagły spadek liczby polubień [prasówka]
9

Właściciele stron na Facebooku w najbliższych tygodniach mogą odczuć mniejsze lub większe spadki liczby polubień. Przyczyną nie jest jednak usuwanie fałszywych kont w serwisie. Cała sprawa dotyczy zupełnie innej kwestii. Ale spokojnie - w każdym razie, to nie będzie Wasza wina. Mniej lajków na fanp...

Właściciele stron na Facebooku w najbliższych tygodniach mogą odczuć mniejsze lub większe spadki liczby polubień. Przyczyną nie jest jednak usuwanie fałszywych kont w serwisie. Cała sprawa dotyczy zupełnie innej kwestii. Ale spokojnie - w każdym razie, to nie będzie Wasza wina.

Mniej lajków na fanpage'ach

Zmiany w liczbie polubień na stronach na Facebooku mają wynikać z innego sposobu ich zliczania. Serwis nie będzie teraz brał pod uwagę osób, których konta zostały z różnych przyczyn ręcznie dezaktywowane (podkreślam - ręcznie - nie dotyczy to zatem kont, gdzie dezaktywacja nastąpiła ze względu na długi okres bez logowania). Mowa tutaj m.in o tych, gdzie użytkownik sam dokonał dezaktywacji, zmarł lub został zablokowany przez administrację Facebooka. Liczba lajków, które możecie stracić jest oczywiście zależna od tego, ile ich aktualnie posiadacie. Nie nastąpi to jednak od razu, ale będzie wdrażane stopniowo w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

Half-Life 3 na goglach VR? Czemu nie?

Valve nie wyklucza, że kolejna odsłona kultowej serii Half-life mogłaby się pojawić w wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości. Firma sama jeszcze nie podjęła decyzji w tej sprawie. Jeden z programistów, Jeep Barnett tłumaczy, że determinuje to czas, którego nie mają aż tak dużo, żeby zrealizować wszystkie pomysły. Jeżeli uznają zatem, że Half-life 3 na VR będzie sensownym i pożądanym przez graczy rozwiązaniem, zrobią to.

LG G4 z czytnikiem linii papilarnych

Pojawiły się pogłoski, że LG G4 będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych. Firma ma rozważać zastosowanie takiego elementu na tylnej klapce - w miejscu, gdzie znajdują się przyciski głośności i zasilania. Nowy smartfon Koreańczyków miałby zadebiutować w ciągu nadchodzących tygodni podczas dużej konferencji firmy. Wcześniejsze doniesienia sugerują, że będzie to zupełnie nowe urządzenie, mocno różniące się od ubiegłorocznego LG G3.

HTC One E9 jeszcze w tym miesiącu

Jeszcze w tym miesiącu na rynek miałby trafić nowy smartfon od HTC. Mowa o urządzeniu, które przed targami MWC określano jako One M9 Plus. Nowe pogłoski sugerują, że sprzęt będzie nosił oznaczenie E9 i zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Quad HD, najnowszy procesor MediaTek, 3 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej i 20-megapikselowy aparat. Być może to właśnie ten smartfon będzie prawdziwie rewolucyjnym w ofercie HTC urządzeniem adresowanym do osób, którym One M9 nie przypadł do gustu ze względu na mało znaczące zmiany w stosunku do poprzednika.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu