Google

Mapowy konkurs polskiego google rozstrzygnięty - zwycięzca jedzie do Googleplex.

Grzegorz Marczak
Mapowy konkurs polskiego google rozstrzygnięty - zwycięzca jedzie do Googleplex.
6

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozwiązanie konkursu na najciekawszą mapę użytkownika stworzoną na platformie Mapy Google Polska. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Mountain View w Kaliforni, gdzie mieści się Googleplex – główna siedziba firmy Google Inc. Warto wiec było trochę się postarać bo tego typu...

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozwiązanie konkursu na najciekawszą mapę użytkownika stworzoną na platformie Mapy Google Polska. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Mountain View w Kaliforni, gdzie mieści się Googleplex – główna siedziba firmy Google Inc. Warto wiec było trochę się postarać bo tego typu wycieczka z pewnością może być bardzo ciekawym przeżyciem.

W konkursie brało udział 300 map - jak na google to można chyba powiedzieć, że tylko 300 no ale początki nie zawsze są łatwe. Jury konkursowe oceniało przede wszystkim czy mapy pełnią rolę mini przewodników i zawierają odpowiedniej jakości opisy i materiały multimedialne.

Zwycięzcą mapą została „LIZBONA - życie w rytmie muzyki Fado” wykonana przez Arkadiusza Łatko (serdecznie gratuluję i szczerze zazdroszczę nagrody).Jeśli będziecie mieli chwilę czasu polecam spacer zaproponowany przez Arka, jest to 6 dniowa wycieczka po Lizbonie. Bardzo dobre zdjęcia (co lubię) i ciekawy opis.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google mapsGoogle Mapy