Gry

Mamy do rozdania 5 kodów na dodatek do Destiny - The Taken King na PS4

Paweł Winiarski
Mamy do rozdania 5 kodów na dodatek do Destiny - The Taken King na PS4
48

Dziś premiera najważniejszego dodatku do gry Destiny. The Taken King ma nie tylko oddać w nasze ręce nowe bronie i elementy zbroi, ale również opowiedzieć nową historię. Jakby tego było mało, przemodeluje cały mechanizm gry. Tak się fajnie składa, że mamy dla Was 5 kodów na dodatek The Taken King na...

Dziś premiera najważniejszego dodatku do gry Destiny. The Taken King ma nie tylko oddać w nasze ręce nowe bronie i elementy zbroi, ale również opowiedzieć nową historię. Jakby tego było mało, przemodeluje cały mechanizm gry. Tak się fajnie składa, że mamy dla Was 5 kodów na dodatek The Taken King na PlayStation 4 i chętnie Wam je oddamy.

Zadanie jest proste. Musicie odpowiedzieć na jedno pytanie:

Z czym kojarzy Wam się logo Destiny?

Forma odpowiedzi jest dowolna. Wybierzemy 5 najfajniejszych naszym zdaniem odpowiedzi i tym osobom prześlemy kody. Konkurs trwa do końca dzisiejszego dnia, czyli do północy 15.09.2015 r.

Czas start!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 15.09.2015.
  2. Nagrodami w konkursie jest 5 kodów na dodatek The Taken King, na platformę PlayStation 4.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest firma Activision.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do końca wtorku, 15.09.2015 r., do północy na zamieszczenie pod tą notką komentarza z odpowiedzią na pytanie - z czym kojarzy mu się logo Destiny.
  5. Nagrody trafią do twórców najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi.
  6. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  7. Zwycięzcę wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 16.09.2015.
  9. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy Activision/MSLGROUP i Antyweb.
  10. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@antyweb.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu