E-sport

Był sport, teraz czas na esport: LOTTO i ESL ogłaszają partnerstwo!

Kamil Świtalski
Był sport, teraz czas na esport: LOTTO i ESL ogłaszają partnerstwo!
2

Totalizator Sportowy cały czas eksploruje lądy, na które dotychczas nie zaglądał. Ze sportem są już za pan brat, ruszyli więc z duchem czasu i teraz bliżej przyglądają się kolejnej gałęzi — e-sportowi!

W historii widzieliśmy już tyle rozmaitych kolaboracji, że coraz trudniej jest kogokolwiek zadziwić. Jednak dzisiejsze ogłoszenie związane z partnerstwem Totalizatora Sportowego oraz ESL niewątpliwie jest jednym z tych, obok których trudno przejść obojętnie. Co więcej — nie wiem jak Wy, ale ja... absolutnie się go nie spodziewałem. Ale TS, właściciel marki Lotto, stara się iść z duchem czasu — stąd, jak twierdzi, coraz baczniej przygląda się rynkowi e-sportu. Firma od lat stara się być na bieżąco i nadążać za szeroko rozumianą digitalizacją. Stąd, między innymi, opcja grania online w najpopularniejsze gry LOTTO.

Esport ma duży potencjał i z pewnością przyczyni się do rozwoju oferty LOTTO. Tego rodzaju rozrywka, podobnie jak i w ogóle szeroko rozumiana obecność Totalizatora Sportowego w sektorze online, jest właściwym kierunkiem rozwoju spółki. Widzimy w tej współpracy wielki potencjał, mając oczywiście w perspektywie prezentowane od wielu lat przez spółkę standardy bezpiecznej oraz odpowiedzialnej rozrywki. Wierzę, że nasza obecność podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019 przyniesie pozytywne efekty i pozwoli Totalizatorowi Sportowemu podjąć kolejne wyzwania związane z nowoczesną rozrywką

— mówiła Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Na czym polegać będzie owa współpraca? LOTTO zostało partnerem transmisji turniejów organizowanych przez ESL — w tym ESL One, ESL Pro League, a także Intel Extreme Masters. Na ostatniej z wymienionych imprez LOTTO będzie prowadzić transmisję na żywo.

Cieszy nas, że Totalizator Sportowy wkracza w świat esportu i postanowił to zrobić współpracując właśnie z ESL Polska (...) Fakt, że firma z taką historią oraz będąca tak ważną częścią rynku loteryjnego inwestuje w sport elektroniczny to także pozytywny sygnał dla całej naszej branży. To sygnał, że nie stoimy w miejscu, a cały czas idziemy do przodu.

— powiedział Aleksander Szlachetko, Dyrektor Zarządzający ESL Polska.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu