Sprzęt

Logitech Signature M650. Nowe myszki już dostępne

Piotr Kurek
1

Logitech prezentuje nowy model myszki. Signature M650 z rolką SmartWheel powinna w szczególności zainteresować osoby leworęczne oraz takie. Skorzystają też osoby szukające nieco większych myszy. Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach.

Logitech Signature M650 dostępny jest w dwóch wielkościach: standardowej (medium) i dużej (large). Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych - białym, grafitowym i różowym; współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS i Android. Zapewnia błyskawiczne połączenie przez Bluetooth Low Energy lub odbiornik Logi Bolt USB.

Signature M650:

  • wysokość: 107,19 mm
  • szerokość: 61,80 mm
  • głębokość: 37,80 mm
  • waga: 101,2 g

Signature M650 Large:

  • wysokość: 118,19 mm
  • szerokość: 65,63 mm
  • głębokość: 41,52 mm
  • waga: 111,2 g

Powiększony model Signature M650 L dostępny jest także w wersji dla leworęcznych, w której programowalne przyciski boczne umieszczono po prawej stronie myszki dla zwiększenia komfortu użytkowania. A czym jest SmartWheel w nowych myszkach Logitech? To nowa technologia zapewniająca wysoką precyzję przewijania. Bez względu na to czy mówimy o pracy nad dokumentami, czy przeglądaniem internetu, rolka pozwala na wygodne przewijanie wiersz po wierszu lub na szybkie przewinięcie całego dokumentu. Logitech Signature M650 oraz Signature M650 L są dodatkowo wyposażone w technologię SilentTouch. Zmniejsza ona hałas wciskanych przycisków o 90% (w porównaniu z modelem M185). Docenią to z pewnością ci, którzy w czasie wideokonferencji nawigują po ekranie swojego komputera z wykorzystanie myszki. Dźwięki, które z siebie będzie wydawała, nie będą słyszalne dla współrozmówców.

Producent zapewnia, że na jednej baterii (standardowa AA) myszka może działać przez dwa lata - choć oczywiście wszystko zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera. Nie da się jednak ukryć, że długi czas pracy to spora zaleta tego typu sprzętów

Logitech M650. Ceny i dostępność

Logitech Signature M650 do sprzedaży trafił w tym miesiącu. Myszki są dostępne stronie Logitech.com oraz u innych partnerów detalicznych. Ceny Signature M650 oraz Signature M650 L zaczynają się od 179 zł (w oficjalnym sklepie producenta kupicie je za 199 zł). w Przygotowaniu jest również model M650 for Business, które pojawi się w sklepach w najbliższym czasie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu