Sprzęt

Logitech prezentuje klawiaturę oferującą całodniowy komfort pracy

Piotr Kurek
Logitech prezentuje klawiaturę oferującą całodniowy komfort pracy
16

Szukacie taniej, ale komfortowej klawiatury do całodziennej pracy? Logitech Signature K650 ma być odpowiedzią na potrzeby tych, którzy przed komputerem spędzają długie godziny.

Logitech Signature K650 to pełnowymiarowa klawiatura z blokiem numerycznym posiadająca dodatkowe klawisze, które sprawdzą się w pracy (i po pracy). To m.in. zrzut ekranu, wycisz/wyłącz wyciszenie mikrofonu i nawigacja między zakładkami. Same klawisze są głęboko amortyzowane, co zapewniać ma wygodną pracę i bardziej satysfakcjonujące wrażenia podczas długich godzin spędzonych przy biurku. Na szczególną uwagę zasługuje jednak zintegrowana podpórka pod nadgarstki. Połączenie to gwarantować ma wysoki komfort. Z pewnością docenią to ci, którzy przed komputerem spędzają większą część dnia. Atutem tego modelu jest również łatwa do czyszczenia konstrukcja oraz odporność na zalanie. Ciekawostką jest również fakt, że obudowa jest stworzona z tworzywa powstałego z recyklingu.

Bezprzewodowa klawiatura Logitech Signature K650 dla całodniowego komfortu pracy

Producent podaje, że na jednym ładowaniu, Logitech Signature K650 działać będzie do 36 miesięcy. W razie potrzeby można łatwo wymienić baterie - klawiatura zasilana jest przez dwa "paluszki" (AA). Choć jest ona zaprojektowana w taki sposób, że przyda się do całodniowej pracy i wygody, nie znajdziemy w niej technologii pozwalającej na łatwe przełączanie między różnymi urządzeniami. Nie ma też mowy o jakimkolwiek podświetleniu. Jedynymi elementami świetlnymi jest dioda na klawiszu Caps Lock oraz klawiszu łączenia. Podświetlany jest także stan baterii.

W zamian dostajemy dwie możliwości bezprzewodowego podłączenia jej do komputera. Wykorzystywane jest do tego Bluetooth Low Energy oraz Logi Bolt. W zestawie znajdziemy odbiornik Logi Bolt USB zapewniający bezpieczne połączenie FIPS (Amerykański Federalnym Standard Przetwarzania Informacji) nawet w środowiskach bezprzewodowych o wysokiej częstotliwości zakłóceń.

Logitech Signature K650 jest klawiaturą uniwersalną. Bez problemu połączymy ją z komputerem PC lub Mac, urządzeniami mobilnymi działającymi pod kontrolą systemów Android i iOS/iPadOS. Jest ona dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: grafitowej lub "białawej". Logitech Signature K650 sprzedawana jest w cenie 219,00 zł. W oficjalnym sklepie Logitech Polska na ten moment posiada status "wyprzedane" - dotyczy to obu wariantów, w każdej dostępnej wersji językowej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news