Moje przemyślenia

Lista 20 naprawdę ciekawych polskich startupów które zmierzą się na Startup Fest

Grzegorz Marczak
Lista 20 naprawdę ciekawych polskich  startupów które zmierzą się na Startup Fest
46

Musze przyznać, że po zeszłorocznej edycji Startup Fest w tym roku organizatorzy dobrze odrobili pracę domową. Nie będzie już ludzi z pomysłem i mam nadzieję też takich którzy nie mają nic do pokazania. Lista finalistów w konkursie wygląda bardzo imponująca i wreszcie zmierzy się kilka naprawdę dobr...

Musze przyznać, że po zeszłorocznej edycji Startup Fest w tym roku organizatorzy dobrze odrobili pracę domową. Nie będzie już ludzi z pomysłem i mam nadzieję też takich którzy nie mają nic do pokazania. Lista finalistów w konkursie wygląda bardzo imponująca i wreszcie zmierzy się kilka naprawdę dobrych polskich startupów. Już teraz widzę, że wyłonienie najlepszego będzie bardzo trudne, z drugiej strony cieszę się, że podczas sesji mentorskich będzie można porozmawiać z tak ciekawymi zespołami.

Oto 20 finalistów :

1. Admanago
2. Cityrace.Me
3. Collage Badania
4. Fanpage Trender
5. Fidbek.pl
6. pocztowka.mobi
7. Manifo
8. Manubia.pl
9. Migam.pl
10. Mobile4biznes
11. MobilnaNauka.pl
12. Myguidie.com
13. Pixad
14. Pixers.pl
15. Rekome.pl
16. Saveup.pl
17. Stoliczku.pl
18. Trail.pl
19. Wisdio.com
20. Miejsce dla finalisty Startup Poznań.

Dla przypomnienia : Podczas Startup Fest zespoły zaprezentują swoje projekty, będą uczestniczyć w warsztatach oraz specjalnych spotkaniach z mentorami. Zwycięski startup otrzyma 50 000 zł na rozwój projektu oraz kampanię reklamową o wartości 100 000 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupstartup fest