LG

LG V30 na Dzień Kobiet w oryginalnym kolorze i z bonem o wartości 500 zł

Tomasz Popielarczyk
LG V30 na Dzień Kobiet w oryginalnym kolorze i z bonem o wartości 500 zł
2

LG chce wykorzystać okazję i na Dzień Kobiet proponuje klientom zupełnie nowy wariant kolorystyczny modelu V30 oraz... atrakcyjną promocję cenową. W rezultacie, korzystając z promocji, za smartfona faktycznie zapłacimy 2300 zł.

Nie ukrywam, że pobłażliwie się uśmiecham, słysząc w radiu te wszystkie reklamy w stylu "kup smartfona lub laptopa na dzień kobiet". LG na szczęście nie uderza w ten sam ton i promuje "malinową" wersję V30 z nieco większym wyczuciem.

Samego smartfona przedstawiać nikomu na pewno nie trzeba, bo jest on dostępny na rynku od kilku miesięcy. Kilka tygodni temu na MWC debiutowała jego wersja S wsparta mechanizmami sztucznej inteligencji (ale trzeba zaznaczyć, że "zwykły" V30 też je otrzyma w formie aktualizacji). To typowy przedstawiciel górnej półki cenowej z kilkoma wyróżnikami, jak ręczny tryb nagrywania wideo, ekran OLED FullVision czy przetwornik Hi-Fi Quad DAC.

Malinowa wersja kolorystyczna jest fajna, ale znacznie interesująca wydaje się towarzysząca jej promocja, w ramach któej w dniach 8 - 11 marca LG v30 w sklepach Media Markt i Saturn będzie sprzedawany wraz z bonem o wartości 500 złotych. To pomniejsza faktyczną cenę telefonu z 2799 do 2299 złotych, co jest całkiem atrakcyjną opcją, biorąc pod uwagę jego możliwości i walory.

W promocji udział bierze też sieć Play. Tutaj do smartfona dorzucany jest bon o wartości 400 złotych, ale można go wykorzystać jedynie na zakup produktów Beoplay.

Test LG V30 możecie znaleźć oczywiście na naszych łamach, a o LG V30S pisaliśmy bezpośrednio z targów MWC.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu