Mobile

Rusza przedsprzedaż LG G6 w Polsce. Znamy ceny i bonusy [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Rusza przedsprzedaż LG G6 w Polsce. Znamy ceny i bonusy [prasówka]
19

LG uruchamia przedsprzedaż swojego flagowego smartfona. LG G6 nie będzie tani. Choć w preorderze możemy liczyć na ciekawe bonusy.

LG G6 dostępny w przedsprzedaży

Dzień przed oficjalną polską premierą ruszył preorder LG G6. Smartfon będzie dostępny w Polsce w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz platynowej. Jego cenę ustalono dość wysoko, bo na 3299 złotych. W preorderze możemy liczyć na bonusy. Zamawiający otrzymają słuchawki bezprzewodowe Bluetooth LG Tone Infinim (HBS-910) o wartości 499 złotych, a także voucher na jednorazową wymianę potłuczonego wyświetlacza ważny do 20 kwietnia 2018 roku. Ilość dodatków jest ograniczona. Przewidziano w sumie 1700 zestawów słuchawkowych i voucherów. Warto się zatem szybko decydować - zamówienia przedpremierowe można składać do 19 kwietnia br.

Smartfon jest też już dostępny u pierwszych operatorów. Tu jako ciekawostkę podaję porównanie ceny LG G6 i Galaxy S8 w poszczególnych ofertach abonamentowych w sieci Play. Okazuje się, że różnica jest kolosalna i w większości przypadków przekracza 1 tys. złotych.

Rusza aktualizacja do Androida 7.1.2

Ruszył proces aktualizacji do Androida 7.1.2. Jako pierwsze nową wersję systemu otrzymują Nexus Player oraz Google Pixel C. Jak łatwo się domyślić nowa wersja nie wprowadza żadnych znaczących nowości i sprowadza się przede wszystkim do poprawek związanych z wydajnością, stabilnością oraz bezpieczeństwem systemu. Wydanie to nie zostanie udostępnione modelom Nexus 6 oraz Nexus 9, które nie są już wspierane przez Google.

Pierwsze zegarki otrzymują Androida Wear 2.0

Długo czekamy na aktualizację smartwatchy z Androidem Wear do wersji 2.0. W końcu udostępniono pierwsze paczki dla wybranych modeli. Są to jednak głównie niszowe lub ekskluzywne smartwatche: Fossil Q Founder, TAG Heuer Connected, Casio Smart Outdoor Watch WSD-F10Polar M600, Fossil Q Wander, Fossil Q Marshal, Nixon Mission, Michael Cors Access Dylan oraz Michael Cors Access Bradshaw. Łącznie aktualizację ma otrzymać 19 modeli urządzeń. Jak na razie nie doczekały się jej te najpopularniejsze i najtańsze (przynajmniej w stosunku do wyżej wymienionych) zegarki. Google tłumaczy opóźnienie błędami, które zlokalizowano dopiero po zapowiedzi nowego systemu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

LGlg g6