Mobile

Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ - wszystko co trzeba wiedzieć [wideo]

Tomasz Popielarczyk
Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ - wszystko co trzeba wiedzieć [wideo]
14

Samsung Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ to nowe flagowe smartfony koreańskiej firmy. W naszym materiale wideo prezentujemy ich konstrukcje, parametry oraz nowe funkcje.

Galaxy S8 to ogromny krok naprzód. Samsung całkowicie zrezygnował z przycisków na przodzie obudowy, a także zastosował dotykowy przycisk home - praktycznie niewidoczny przy wygaszonym ekranie. Zrezygnowano też z wersji smartfona z płaskim ekranem - odtąd podstawowy model SGS8 posiada zakrzywione krawędzie (oznacza to tym samym śmierć marki "Edge"). Wszystko to dopełnia skaner tęczówki oka oraz zaawansowane podzespoły, które mają zagwarantować płynną oraz bezproblemową pracę.

Czy Galaxy S8 jest smartfonem idealnym? To bez wątpienia najważniejsza premiera tego roku, jeśli chodzi o branżę mobilną. Urządzenie niebawem trafi w nasze ręce, a więc spodziewajcie się kolejnych materiałów na jego temat.

A tymczasem już niedługo Galaxy S8 zadebiutuje u operatorów oraz w wolnej sprzedaży. Ceny wyciekły dziś rano. Lada moment powinna ruszyć też przedsprzedaż, a osoby, które z niej skorzystają, będą mogły liczyć na specjalne profity.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu