Mobile

LG G4 z jednym z najlepszych aparatów na rynku? [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
LG G4 z jednym z najlepszych aparatów na rynku? [prasówka]
4

Wygląda na to, że aparat w nadchodzącym smartfonie LG G4 będzie naprawdę dobry. Koreańska firma ma zastosować tutaj nie tylko solidną matrycę i obiektyw z tyłu, ale również z przodu, Czy to wystarczy, aby skutecznie stawić czoła konkurencji? LG G4 z aparatem 16 Mpix LG stopniowo ujawnia kolejn...

Wygląda na to, że aparat w nadchodzącym smartfonie LG G4 będzie naprawdę dobry. Koreańska firma ma zastosować tutaj nie tylko solidną matrycę i obiektyw z tyłu, ale również z przodu, Czy to wystarczy, aby skutecznie stawić czoła konkurencji?

LG G4 z aparatem 16 Mpix

LG stopniowo ujawnia kolejne informacje związane ze smartfonem G4, którego premierę zaplanowano na 28 kwietnia. Tym razem publicznie podano specyfikację kamery zastosowanej w smartfonie. Urządzenie będzie dysponowało aparatem z matrycą 16 Mpix oraz obiektywem z przysłoną f/1.8. Producent podkreśla, że jest to najaśniejszy tego typu w ich ofercie. W porównaniu z G3, nowy smartfon ma zbierać nawet 80 proc. więcej światła, co już samo mówi za siebie. Mało tego, z przodu znajdziemy kamerkę 8 Mpix, co również jest dość nietuzinkowym i odważnym posunięciem. Zastosowanie ma tu znaleźć filtr IR, który podniesie szczegółowość kolorów.

Rekordowa popularność Galaxy S6

Tymczasem inny koreańki producent na spotkaniu dla mediów ujawnił, że spodziewa się rekordowej sprzedaży swoich najnowszych smartfonów. Mowa oczywiście o Samsungu oraz modelach Galaxy S6 i Galaxy Edge. J.K. Shin, szef mobilnej dywizji koncernu tłumaczy, że trwają bardzo intensywne prace nad sprostaniem popytowi na nowe urządzenia. Przy czym nie wykluczył on chwilowej czkawki spowodowanej tak dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie jest premiera, na którą fani Samsunga czekali od dłuższego czasu. Poczekajmy jednak do oficjalnych wyników.

Recenzje krytyków w Google Play

Sklep Google Play, a konkretnie jego filmowa część może niebawem doczekać się ciekawego usprawnienia. W najnowszej aktualizacji Android Police znalazł frazy sugerujące pojawienie się tutaj recenzji krytyków. Miałyby one pojawiać się tuż przy filmach i serialach sprzedawanych za pośrednictwem sklepu. Jednocześnie Google przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży pakietów tematycznych, w których znajdzie się kilka produkcji. Pierwszym tego typu ruchem jest wprowadzenie do oferty całej sagi Gwiezdnych Wojen. Nowości dotkną również kategorię aplikacji - tutaj ma pojawić się funkcja "Pre-register", w ramach której użytkownicy zarejestrują się na użytkowanie programu jeszcze przed jego oficjalnym debiutem, by w momencie premiery otrzymać powiadomienie i automatycznie pobrać go do pamięci swojego urządzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu