Fotografia

Ponad 1000 darmowych kursów fotograficznych od PPA dla początkujących i profesjonalistów

Weronika Makuch
Ponad 1000 darmowych kursów fotograficznych od PPA dla początkujących i profesjonalistów
3

Pandemia wciąż trwa, mnóstwo ludzi nadal pozostaje w domach. I bardzo dobrze. Wiele firm stara się jakoś urozmaicić nam ten czas, odblokowując płatne usługi.

Stowarzyszenie Professional Photographers of America ogłosiło, że udostępni katalog ponad tysiąca kursów online. Będą dostępne przed następne dwa tygodnie dla tych, którzy są żywo zainteresowani fotografią. Coś dla siebie znajdą zarówno początkujący jak i ci bardziej zaawansowani. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań poza rejestracją na portalu. Kolejne dni warto poświęcić na rozwój fotograficznej pasji dzięki poradnikom od bardzo utalentowanych profesjonalistów.

Professional Photographers of America udostępnia ponad 1000 kursów za darmo

Aby skorzystać z kursów wystarczy założyć darmowe konto. Tematyka lekcji jest dość szeroko zakrojona. Zainteresowani znajdą tam zarówno samouczki do programów jak Lightroom, ale i porady dotyczące korzystania z lampy błyskowej. Kursy odnoszą się do aspektów czysto technicznych, ale sięgają również biznesowych kontekstów tej branży. Skrojone są zarówno pod klientów indywidualnych jak i małe firmy.

Bonusy dla abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu – szybszy Internet, dodatkowe kanały i inne

Akcja #Zostańwdomu nabiera tempa na całym świecie. Na szczęście nie dostajemy tylko negatywnych informacji. Kilka dni temu Netflix poinformował o obniżeniu jakości na swojej platformie, w ślad za nim szybko poszły inne VOD. To jednak niewiele względem tego, co obecnie się dzieje. Steam bije rekordy popularności na podstawie jednocześnie grających użytkowników, wszyscy po prostu siedzą w sieci. Możemy oddawać się ulubionym rozrywkom, jeśli jesteśmy zmuszeni do skorzystania z wolnego. Oczywiście warto jest też znaleźć czas na samorozwój. Propozycja od Professional Photographers of America jest ku temu świetną okazją. Warto docenić to, co robią obecnie firmy i skorzystać z danych nam możliwości. Póki koronawirus jest głównym tematem, jakim zajmują się media i jaki krąży po umysłach większości ludzi, warto jest spróbować oderwać się od tego wszystkiego, dając sobie moment na zdobycie nowych zainteresowań czy po prostu zajęcie głowy czymś dużo mniej stresującym niż szalejący za oknami wirus.

Źródło: Techradar

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu