Polska

Bonusy dla abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu - szybszy Internet, dodatkowe kanały i inne

Konrad Kozłowski
Bonusy dla abonentów Plusa i Cyfrowego Polsatu - szybszy Internet, dodatkowe kanały i inne
4

Akcja #zostanwdomu nabiera tempa. Kolejni operatorzy udostępniają dodatkowe benefity dla swoich użytkowników, a Cyfrowy Polsat i Plus ogłosili dzisiaj pakiet bonusów dla abonentów.

Szybszy internet światłowodowy od Plusa

Począwszy od 20 marca abonenci Plusa oraz Cyfrowego Polsatu będą mogli skorzystać z dodatkowych korzyści, które operatorzy wprowadzają w ramach akcji społecznej #zostanwdomu. W pierwszej kolejności warto napisać o podniesieniu prędkości Internetu dostarczanego użytkownikom w technologiach FC, ETTH i PON - tutaj mówimy o wartości nawet do 1 Gb/s, ale wzrost będzie uzależniony od technicznych możliwości infrastruktury. Zmiany będą dostępne po aktualizacji routera, która zostanie wykonana automatycznie lub manualnie np. po restarcie urządzenia. Klienci, którzy doczekają się przyspieszenia otrzymają stosowną informację drogą e-mailową. Podwyższona prędkość będzie dostępna przez 30 dni.

Poprzez dołączenie do naszej oferty nowych bonusów bez dodatkowych opłat wspieramy akcję #zostanwdomu. Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia przełożą się nie tylko na zwiększony komfort wykonywania codziennych obowiązków, takich jak praca zdalna, czy wirtualne lekcje, ale dostarczą także zróżnicowanych form multimedialnej rozrywki i uprzyjemnią czas wolny. Stale pracujemy nad wprowadzeniem rozwiązań, które ułatwią naszym klientom odnalezienie się w nowej rzeczywistości – tłumaczy Piotr Szymanowski, Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

TIDAL za darmo i bez naliczania transferu

Miłośnicy muzyki również mają powody do zadowolenia, ponieważ operator przestanie naliczać transfer w przypadku korzystania z usługi muzycznej TIDAL. Bonus aktywny będzie od 20 marca przez 30 dni. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że operator przygotował także promocję dla osób, które z TIDALA nie korzystają - dzięki promocji TIDAL w Plusie abonenci mogą bezpłatnie używać serwisu przez 90 dni. Gdy promocyjny okres będzie dobiegał końca abonenci otrzymają wiadomość SMS - przypomnienie będzie wysłane dwa dni przed rozpoczęciem naliczania opłaty za usługę. Ta wynosić będzie 19,99 zł miesięcznie.

Dodatkowe kanały telewizyjne

Ponadto wszyscy klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu z dostępem do pakietu Ipla Plus będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat z dwóch dodatkowych kanałów: "Pakiet IPLA Plus, standardowo obejmujący pięć kanałów: Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Play HD, Superstacja i Polsat CafeHD, w ramach akcji #zostanwdomu został poszerzony o kolejne dwa: Disney Channel dla dzieci i FOX dla osób starszych". Co istotne, podobnie jak w przypadku serwisu TIDAL, tutaj również nie będzie naliczany transfer danych.

Natomiast dla abonentów telewizji IPTV Cyfrowego Polsatu przewidziano tak zwane "otwarte okna": począwszy od pakietu Mini HD, w ramach „otwartego okna”mogą oglądać dodatkowe kanały: Polsat Comedy Central Extra, FOX HD orazDisney Channel. Kanały Sundance TV, Paramount Channel HD, AXN i AXN HD są dostępne w „otwartym oknie” dla abonentów od pakietu Rodzinnego HD, Epic Drama od Familijnego HD, a AXN Black, AXN White oraz AXN Spin – od Familijnego Max HD.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu