VOD

Kultowy serial powróci. Gwiazda serialu mówi wprost, że to kwestia czasu

Kamil Świtalski
Kultowy serial powróci. Gwiazda serialu mówi wprost, że to kwestia czasu
0

Tęsknicie za "Supernatural"? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to mam dla was doskonałe wieści prosto od gwiazdy serialu, Jareda Padaleckiego!

"Supernatural" to jeden z seriali, który przez kilkanaście lat przyciągał widzów na całym świecie. Dorobił się ponad 300 odcinków i kilka lat temu, po 15 latach na antenie, został oficjalnie zakończony. Gwiazda serialu, Jared Padalecki, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w temacie. I jak sam deklaruje w rozmowie z redakcją Collider, sam chętnie powróciłby do tego projektu.

"Supernatural" naprawdę ma szansę powrócić. Gwiazda serialu chętnie wróci na plan

Jeżeli chodzi o rozmowy z gwiazdami tak popularnych dzieł popkultury, regularnie padają pytania o to, czy można spodziewać się ich ponownego wcielenia w rolę która zapadła w pamięć widzom z całego świata. Tym razem również nie mogło go zatem zabraknąć, a odpowiedź Jareda Padaleckiego ucieszy wszystkich miłośników serii. Jako jednak że uwielbia on ten projekt, to musi to być prawdziwie jakościowa robota. W wywiadzie powiedział:

Jensen [grający Deana Winchestera] i ja czujemy się tak mocno związani z serialem, który tworzyliśmy razem przez 15 lat, że nie chcemy robić tego tylko po to, by to zrobić. Nie chcemy powiedzieć: "Hej, mam dwa tygodnie wolnego w czerwcu. Zróbmy 10 stron dziennie, żeby mieć więcej materiału". Jeśli Supernatural powróci, będzie to owoc miłości, a my włożymy każdą godzinę, aby upewnić się, że jest to jak najbardziej zgodne z kanonem, fandomem, historią i postaciami. Więc moja krótka odpowiedź brzmi: to nie jest rozważanie, odpowiedź brzmi: tak. Po prostu nie wiem, kiedy będę dostępny. Nie wiem, kiedy on będzie dostępny. Ale ponownie, moja odpowiedź brzmi "tak".

Jared Padalecki wie co mówi. Widział, jak skończył nieudany spin-off

Aktor podchodzi do tematu rozważnie i wspominanie o tym, by całość była zgodna z kanonem, fandomem, historią i postaciami nie jest tu przypadkiem. Jeżeli śledzicie temat serialu to prawdopodobnie pamiętacie, że dwa lata temu stacja odpowiedzialna za "Supernatural", amerykańskie CW, zaoferowała fanom spin-off. "The Winchesters" jednak okazał się wielką wtopą. Widzowie miażdżyli serię swoimi ocenami i pozostawali bezlitośni w swoich opiniach. Mimo że samo "Supernatural" utrzymało się na antenie przez 15 lat, spin-off zniknął raptem po jednym sezonie. To jednak niespecjalnie odstrasza stację przed kolejnymi projektami, bo wiedząc jak mocna to marka — planuje kolejne serie w uniwersum.

Na tę chwilę jednak — nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję że faktycznie Jensen Ackles i Jared Padalecki któregoś dnia powrócą do tematu "Supernatural" i zaserwują nam kolejne trzymające w napięciu odcinki. Kto wie, może uda się utrzymać przez kolejnych kilkanaście lat na antenie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu