Apple

Nowy iPhone 12 razy cztery. Nie sprzeda się tak dobrze jak poprzednie?

Konrad Kozłowski
Nowy iPhone 12 razy cztery. Nie sprzeda się tak dobrze jak poprzednie?
2

Aż cztery warianty iPhone'a 12 pokazało Apple. Czy tak rozbudowana oferta nie zemści się na firmie, która w poprzednich latach miała najlepiej sprzedający się smartfon na rynku?

Cztery nowe warianty iPhone 12

Bo który z nowych iPhone'ów jest następcą modeli Xr i 11, które liderowały rankingom sprzedaży? Czy będzie to podobnie wyceniony iPhone 12 mini, czy nieco droższy iPhone 12? Apple nareszcie zdecydowało się też nie oszczędzać na niczym oprócz rozmiaru ekranu i baterii, jeśli chodzi o dwa wymienione wcześniej modele. Aparaty, procesory, technologia wyświetlacza, MagSafe czy inne bajery są obecne w obydwu iPhone'ach - dlatego klienci będą wybierali pomiędzy nimi tylko ze względu na rozmiar telefonu.

iPhone 12 – ceny nowych smartfonów Apple

I są też iPhone'y 12 Pro oraz 12 Pro Max, które posiadają jeszcze większą przekątną ekranu niż ich poprzednicy przy niewiele większych wymiarach urządzeń. Obydwa wspierają oczywiście sieć 5, podobnie jak opisane wyżej modele, ale w 12 Pro Max zastosowano nieco lepszy teleobiektyw.

Jest 5G, lepsze aparaty i procesory, a także MagSafe

Wszystkie wersje iPhone 12 wspierają oczywiście sieć 5G oraz wyposażono je w nowość w postaci złącza magnetycznego MagSafe, które umożliwia używanie etui oraz innych akceosoriów z iPhone'em, które montujemy na tylnym panelu. To także sposób Apple na usprawnienie ładowania bezprzewodowego, bo dzięki MagSafe telefon nie będzie tak łatwo zmieniał położenia na ładowarce. Także samochodowej.

O wszystkich powyższych, a także wielu innych nowościach w iPhone 12 rozmawiają Konrad Kozłowski i Paweł Winiarski - odpowiednio użytkownicy iPhone'ów X i 11, a więc osoby w teorii predysponowane do szybkiej wymiany telefonu na nowy model. Jakie są za, a jakie przeciw zakupowi? Miłego słuchania.

Którego iPhone'a 12 kupić? Czy warto wymieniać starszy model?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu