Ciekawe strony

Kto lubi zagadki?

Grzegorz Ułan
Kto lubi zagadki?
1

Jeszcze kilka lat temu dość intensywnie korzystałem z IRC-a, głównie dla świetnych quizów. Potrafiły zabrać mnóstwo czasu, ale przy przedniej zabawie. Z nie mniejszym zainteresowaniem sprawdziłem więc i stronę, którą podesłał nam nasz Czytelnik, który też jest autorem tego projektu. Pomysł według mn...

Jeszcze kilka lat temu dość intensywnie korzystałem z IRC-a, głównie dla świetnych quizów. Potrafiły zabrać mnóstwo czasu, ale przy przedniej zabawie. Z nie mniejszym zainteresowaniem sprawdziłem więc i stronę, którą podesłał nam nasz Czytelnik, który też jest autorem tego projektu. Pomysł według mnie niezwykle ciekawy, podobnie jak i zasada działania. Na stronie wyświetlane są rożnego rodzaju zagadki, niektóre z podpowiedziami, niektóre wymagają dłuższego przemyślenia, a odpowiedzi wpisujemy w adresie przeglądarki. Tym samym też przenosimy się do kolejnej zagadki.

Kilka pierwszych zagadek pozwala zapoznać się z zasadą ich konstrukcji i zwrócić uwagę na istotne przy odpowiedziach kwestie. Nie chciałbym za dużo podpowiadać, by nie zepsuć zabawy. Powiem tylko, że gdy dotrzecie do końca zabawa się nie kończy i kolejne zagadki będą pojawiać się o pełnych godzinach, począwszy od podstrony z ostatnią odgadniętą zagadką.

Adres strony głównej - http://zaraz.herokuapp.com, pierwsza zagadka prosta, adres kolejnej podstrony w treści wpisu. Życzę miłej zabawy. Przyznam, że sam odpadłem na zagadce z programowania, chyba:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu