Sprzęt

Kruger&Matz rozszerza ofertę o świetnie wyglądające słuchawki Street

Tomasz Popielarczyk
Kruger&Matz rozszerza ofertę o świetnie wyglądające słuchawki Street
9

Choć Kruger&Matz może dziś niektórym kojarzyć się wyłącznie ze smartfonami, firma nie zaniedbuje segmentu rynku, z którego się wywodzi. jej oferta właśnie rozszerzyła się o słuchawki Street, które, jak zapewnia producent, mają przyciągać stylowym i eleganckim designem, oferując przy tym satysfak...

Choć Kruger&Matz może dziś niektórym kojarzyć się wyłącznie ze smartfonami, firma nie zaniedbuje segmentu rynku, z którego się wywodzi. jej oferta właśnie rozszerzyła się o słuchawki Street, które, jak zapewnia producent, mają przyciągać stylowym i eleganckim designem, oferując przy tym satysfakcjonującą jakość dźwięku.

Konstrukcja Kruger&Matz Street mocno przywodzi mi na myśl słuchawki Samsunga, model Level On. W obu urządzeniach w bardzo podobny sposób zaprojektowano pałąk. Jest on składany, a zatem transportowanie słuchawek nie powinno stanowić większego problemu. Szczególnie, że do zestawu dołączane jest estetyczne etui z suwakiem. Jak podkreśla producent, słuchawki wyposażono w komfortowe, miękkie nauszniki z ekoskóry, które dobrze przylegają do uszu. Ich konstrukcja ma skutecznie izolować dźwięki otoczenia, a także niwelować wszelkie zniekształcenia. Pałąk o dużym zakresie regulacji ma natomiast pozwolić dopasować je do niemal każdej głowy. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym:

Słuchawki prezentują solidną i równą jakość dźwięku w pełnym zakresie pasma przenoszenia z lekko podbitymi tonami niskimi i wysokimi, zapewniając wrażenie przestrzenności.

Kruger&Matz Street posiadają przetworniki o średnicy 40 mm. Charakteryzują się one pasmem przenoszenia 20 Hz - 20 kHz oraz czułością 110 +/- 3 dB. Ich impedanacja wynosi 32 Ohm. Atutem słuchawek jest na pewno złącze 3,5 mm minijack, które pozwala podpiąć dowolny kabel tego typu. Ten dołączony do zestawu ma długość 1,2 m i został pokryty nylonową powłoką. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zastąpić go innym.

Szczególnie istotnym atutem urządzenia ma być stylowy, elegancki i nowoczesny design. Tu muszę się zgodzić, bo wyglądają one naprawdę przyjemnie i zachęcająca - zresztą samo porównanie do samsungowskich LevelOn jest chyba dostatecznie wymowne. Producent adresuje je nie tylko ludziom aktywnym. Słuchawki Kruger&Matz Street mają również dobrze sprawdzać się w domowym zaciszu.

Cenę Kruger&Matz Street ustalono na 99 złotych. Na półkach sklepowych znajdziemy dwie wersje kolorystyczne: białą oraz czarną.

-

Tekst powstał we współpracy z marką Kruger&Matz

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

audiosłuchawkiKruger&Matz