Google

[Krótko] Nowy menadżer zakładek od Google już dostępny!

Grzegorz Ułan
[Krótko] Nowy menadżer zakładek od Google już dostępny!
29

Google coś ostatnio mocno obdarza nas w późnych godzinach swoimi nowinkami, nie inaczej jest dzisiaj i od teraz możemy się cieszyć nowym menadżerem zakładek w Google Chrome. Nie nazywa się to Google Stars, jakby wynikało z poprzednich przecieków, ale wygląda podobnie. Co ciekawe, u mnie pojawiło...

Google coś ostatnio mocno obdarza nas w późnych godzinach swoimi nowinkami, nie inaczej jest dzisiaj i od teraz możemy się cieszyć nowym menadżerem zakładek w Google Chrome. Nie nazywa się to Google Stars, jakby wynikało z poprzednich przecieków, ale wygląda podobnie.

Co ciekawe, u mnie pojawiło się automatycznie w pasku zakładek obok skrótu do aplikacji. Bez instalacji czegokolwiek czy uaktualniania przeglądarki.

Po kliknięciu w ikonę Bookmarks uruchamia się nam osobna strona z menu po lewej, z wszystkimi naszymi folderami czy samodzielnymi linkami do ulubionych stron.

Po zaznaczeniu wybranego folderu uaktywnia się górny pasek zarządzania, gdzie możemy przenieść daną pozycję czy ją usunąć.

Na dole widzimy jeszcze opcję Auto folders, ale trudno jeszcze powiedzieć do czego będzie służyła, wyskakuje jakiś błąd na tę chwilę. Tymczasem zapraszam do testowania i dzielenia się swoimi wrażeniami - dajcie znać czy i u Was pojawiła się ona automagicznie:).

Aktualizacja

Patrząc po Waszych komentarzach zacząłem szukać powodu, skąd u mnie pojawiło się od razu i okazało się, że już miałem w rozszerzeniach wcześniejszą wersję z przecieków Google Stars zainstalowaną. Jeśli Wy tego wcześniej nie próbowaliście, zapraszam do Sklepu Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu