Google

[Krótko] Google Fit dostępne już dla każdego w Google Play

Grzegorz Ułan
[Krótko] Google Fit dostępne już dla każdego w Google Play
26

Pierwszy raz dostęp do tej aplikacji, a ściślej mówiąc jego portu z najnowszego wydania Androida uzyskał Tomasz, o czym pisał tydzień temu, jednak po kilku dniach w Google Fit pojawiał się komunikat o konieczności aktualizacji i po przeniesieniu do Google Play pojawiał się pusty ekran. Prawdopodo...

Pierwszy raz dostęp do tej aplikacji, a ściślej mówiąc jego portu z najnowszego wydania Androida uzyskał Tomasz, o czym pisał tydzień temu, jednak po kilku dniach w Google Fit pojawiał się komunikat o konieczności aktualizacji i po przeniesieniu do Google Play pojawiał się pusty ekran.

Prawdopodobnie były to przymiarki do udostępnienia tej aplikacji dla szerszego grona chętnych i właśnie przed chwilą Google udostępniło ją dla wszystkich użytkowników Androida 4.0 i wzwyż.

Google Fit będzie monitorowało naszą aktywność począwszy od liczenia kroków, po bieg czy jazdę rowerem. Na początek zachęca nas do pierwszej aktywności i mierzenia kroków. Zadanie do wykonania to 6k kroków lub 1h tej aktywności. W menu aplikacji możemy zdefiniować pozostałe pozycje.

Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić i Was do pobrania tej aplikacji i testowania jej możliwości. Google Fit do pobrania za darmo z Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu