Google

[Krótko] Google udostępnia nowy panel ustawień „O mnie”

Grzegorz Ułan
[Krótko] Google udostępnia nowy panel ustawień „O mnie”
6

Porządkowanie i ujednolicanie ustawień osobistych Google rozpoczęło na wiosnę tego roku, odświeżając panel konta. W końcu można było w jednym miejscu odnaleźć nasze informacje osobowe i ustawienia prywatności, zabezpieczenia na koncie czy uprawnienia aplikacji, z których korzystamy. Teraz podobni...

Porządkowanie i ujednolicanie ustawień osobistych Google rozpoczęło na wiosnę tego roku, odświeżając panel konta. W końcu można było w jednym miejscu odnaleźć nasze informacje osobowe i ustawienia prywatności, zabezpieczenia na koncie czy uprawnienia aplikacji, z których korzystamy.

Teraz podobnie będziemy mogli w jednym miejscu zarządzać widocznością naszych danych w sieci. Możemy tu edytować dane odnośnie kontaktu, ukończonych szkół, miejsca pracy, zamieszkania, płeć i datę urodzenia, no i zmienić ich widoczność w sieci.

W przygotowaniu jest szybki podgląd, jak inni widzą nasz profil w sieci.

Bardzo fajna i przydatna opcja. Teraz pod jednym adresem znajdziemy wszystkie nasze udostępniane dane we wszystkich usługach Google, bez konieczności wertowania ich i szukania tych ustawień w poszczególnych stronach należących do Google.

Źródło.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu