Moje przemyślenia

Kristen w spotach Xperia Play zabija

Grzegorz Marczak
Kristen w spotach Xperia Play zabija
18

Wczoraj byłem na konferencji Xperia Play na której prezentowany był nowy telefon Sony Ericssona (na początku będzie dostępny w sieci Play). Wydarzenie o tyle ważne dla SE, że chcą wrócić dzięki temu urządzeniu do "gry" i na rosnący rynek smartphonów na świecie. Telefonu jako urządzenia dla biznes...

Wczoraj byłem na konferencji Xperia Play na której prezentowany był nowy telefon Sony Ericssona (na początku będzie dostępny w sieci Play). Wydarzenie o tyle ważne dla SE, że chcą wrócić dzięki temu urządzeniu do "gry" i na rosnący rynek smartphonów na świecie.

Telefonu jako urządzenia dla biznesu nie testował, miałem natomiast chwilę czasu aby pograć w kilka różnych gier i muszę powiedzieć, że do tego celu urządzenie sprawdza się wyśmienicie. Tym bardziej, że premierę tego telefonu wspiera firm GameLoft (znany producent gier na urządzenia mobilne), która przygotowała kilka specjalnie zoptymalizowanych pod Xperia Play gier i jednego exclusive czyli BackStab który będzie dostępy wyłącznie na ten smartphon.

Największe jednak wrażenie zrobiła na mnie Kristen czyli bohaterka spotów reklamowych, zobaczcie zresztą sami jak bardzo są zakręcone te reklamy. Przyznam, że dawno tak szczerze się nie uśmiałem oglądając produkcje marketingowe:

I na koniec warto jeszcze wspomnieć o całkiem niezłej viralowej produkcji polskiego SE (musieli mieć sporo niezłej zabawy kręcąc to video)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu