Moje przemyślenia

Photosynth - kolejna ciekawa aplikacja Microsoftu na iOS

Grzegorz Marczak
10

Microsoft rozkręca się jeśli chodzi o aplikacje mobilne na iOS. Po świetnym moim zdaniem Bingu na iPada teraz wypuścił Photosynth (ci co mają PC pewnie kojarzą tę aplikację jak program desktopowy) dla urządzeń obsługujących system iOS. Aplikacja ta pomaga nam robić zdjęcia panoramiczne. Jest o tyle...

Microsoft rozkręca się jeśli chodzi o aplikacje mobilne na iOS. Po świetnym moim zdaniem Bingu na iPada teraz wypuścił Photosynth (ci co mają PC pewnie kojarzą tę aplikację jak program desktopowy) dla urządzeń obsługujących system iOS. Aplikacja ta pomaga nam robić zdjęcia panoramiczne. Jest o tyle ciekawa, że daj możliwość powiększania naszego zdjęci o dodatkowe ujęcia we wszystkich kierunkach jest to więc coś więcej niż kojarzy nam się z klasycznymi zdjęciami panoramicznymi.

Po zrobieniu panoramicznego zdjęcia możemy je zapisać w pamięci telefonu lub też podzielić się nim z znajomymi na Facebooku. Jest jeszcze opcja zapisania zdjęcia w formie interaktywnej aplikacji na photosynth.net (przy okazji warto obejrzeć zdjęcia innych użytkowników - niektóre są wręcz niesamowite).


<br><a rel="nofollow" href="http://video.msn.com/?mkt=en-us&amp;vid=286219d4-1988-4479-816f-12e36d18b514&amp;src=SLPl:embed:&amp;fg=sharenoembed" target="_new" title="Microsoft Photosynth App – April 2011">Video: Microsoft Photosynth App – April 2011</a>

Oczywiście MS nie zapomniał też o mapach w BIN, naszymi panoramami możemy bowiem wzbogacić zawartość map od Microsoftu. Program dostępny jest oczywiście w App Store za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftiOS