Microsoft

Korzystasz z Dropboxa? Dostaniesz 100GB w OneDrive od Microsoftu

Konrad Kozłowski
Korzystasz z Dropboxa? Dostaniesz 100GB w OneDrive od Microsoftu
46

Kolejny dzień i kolejna promocja Microsoftu. Od wczorajszego dnia każdy użytkownik Dropboxa może odebrać dodatkowe 100GB w usłudze OneDrive od Microsoftu na okres 1 roku. Wystarczy przejść proces weryfikacji, a dodatkowa przestrzeń od razu wyląduje na naszym koncie. By skorzystać z promocji należ...

Kolejny dzień i kolejna promocja Microsoftu. Od wczorajszego dnia każdy użytkownik Dropboxa może odebrać dodatkowe 100GB w usłudze OneDrive od Microsoftu na okres 1 roku. Wystarczy przejść proces weryfikacji, a dodatkowa przestrzeń od razu wyląduje na naszym koncie.

By skorzystać z promocji należy przejść na tę stronę, zgodzić się na dostęp do naszego konta OneDrive. W następnym kroku pozwalamy usłudze zapisać dokument na naszym koncie Dropbox, co potwierdza naturalnie że jesteśmy jego użytkownikami. Po zakończeniu tego kroku dodatkowe 100GB pojawi sie na Waszym koncie OneDrive.

Nie jest to pierwsza promocja w ciągu ostatnich dni. O Bing Rewards pisał już Jakub - początkowo nie była ona dostępna dla mieszkańców naszego kraju, ale sytuacja uległa zmianie i Polacy także mogli sięgnąć po dodatkową przestrzeń w OneDrive.

Microsoft jest niezwykle aktywny w ostatnim czasie. Aktualizuje aplikacje mobilne dla konkurencyjnych systemów - OneNote dla iOS i OneDrive na Androida, przygotowuje własne lockscreeny dla systemu mobilnego Google, rozszerza możliwości fotograficzne OneDrive'a w przeglądarce i udostępnia pierwszą wersję testową Windows 10 dla telefonów. To nie może się nie podobać użytkownikom.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot