Microsoft

W skrócie: odbierz 100GB w OneDrive – tym razem bez kombinowania

JS
Jakub Szczęsny
72

Pamiętacie, jak pisałem o pewnym triku, który można było wykonać w Bing Rewards celem uzyskania dodatkowych 100 GB dla chmury OneDrive na dwa lata? Aby skorzystać z owej promocji, trzeba było uciec się do malutkiego kombinatorstwa, by oszukać usługę tak, by myślała, że nadajemy z regionu USA. Micros...

Pamiętacie, jak pisałem o pewnym triku, który można było wykonać w Bing Rewards celem uzyskania dodatkowych 100 GB dla chmury OneDrive na dwa lata? Aby skorzystać z owej promocji, trzeba było uciec się do malutkiego kombinatorstwa, by oszukać usługę tak, by myślała, że nadajemy z regionu USA. Microsoft widząc zainteresowanie tym dodatkiem postanowił rozszerzyć dostępność gratisu i od teraz można z niego skorzystać także w Polsce - bez potrzeby instalowania dodatków i zmiany regionu w Bing.

Microsoft rozbija bank i każe uciekać Google i Apple gdzie pieprz rośnie. Od teraz na 2 lata 100 dodatkowych gigabajtów otrzymają wszyscy. Wystarczy zalogować się w Bing Rewards, by otrzymać dostęp do swojej nagrody. Tyle - bez kombinowania, bez oszukiwania. Jeżeli ktoś do tej pory miał pewne wątpliwości, czy obchodzenie (dziurawych) blokad regionalnych jest uczciwe i z tego powodu postanowił nie skorzystać z promocji, teraz może dochrapać się 100 dodatkowych gigabajtów w OneDrive z czystym sumieniem.

Miłego dnia i oberwania chmury! :)

Grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftBingonedrivehot