Felietony

Konkurs dla kreatywnych z Xperia S w roli głównej

Grzegorz Marczak
Konkurs dla kreatywnych z Xperia S w roli głównej
609

Jeśli nie mieliście wcześniej możliwości zapoznać się z Xperia S to zapraszam was do świetnej recenzji tego telefonu przygotowanej przez Jana. Przeczytało ją do dziś 12 tysięcy osób więc widać, że telefon ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Jako użytkownik iPhona mogę natomiast powiedzieć, że Xpe...

Jeśli nie mieliście wcześniej możliwości zapoznać się z Xperia S to zapraszam was do świetnej recenzji tego telefonu przygotowanej przez Jana. Przeczytało ją do dziś 12 tysięcy osób więc widać, że telefon ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Jako użytkownik iPhona mogę natomiast powiedzieć, że Xperia S to jeden z nielicznych telefonów, któremu w dobrym stylu udało się wyłamać z iPhono podobnego designu, co w pewien sposób odróżnia go od reszty.

Jeśli jesteście zainteresowani wygraniem nowiutkiego ślicznego smartphonu Xperia S w konkursie który przygotował dla was Antyweb razem z Sony Mobile Communications to zapraszam do dalszej części tekstu.

Zadanie, które stoi przed wszystkim nie jest proste. Otóż trzeba kreatywnie odpowiedzieć na pytanie co znaczy dla ciebie hasło Xperia S – „made of imagination” ?

Odpowiadamy pod tekstem w komentarzach, zachęcam do używania wszelkich form multimedialnych, zdjęć, tekstu itp. Liczyć się będzie interesujące ujęcie tematu, kreatywność i pomysłowość.

Poniżej bardziej formalny regulamin:

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 11 kwietnia 2012 i trwać będzie dwa tygodnie
2. Nagrodą w konkursie jest telefon Sony Xperia S ufundowany przez firmę Sony Mobile Communications (w imieniu Sponsora działa firma Studio PR Image House)
3. Sponsor nagrody uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
4. Ci, którzy podejmą rękawicę mają dwa tygodnie (czyli do 25 kwietnia do północy) na odpowiedź w komentarzu na pytanie "co znaczy dla ciebie hasło Xperia S – „made of imagination” ?"
5. Dopuszczalne formy odpowiedzi to zarówno tekst jak i zdjęcia, filmy i inne formy multimedialne. Link do nich musi zostać dodany jako komentarz pod tym wpisem
6. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty w stosunku do firm oferującej konkursowy produkt będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
7. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność, pomysłowość, ciekawe ujęcie tematu itp.
8. Zwycięzca zostanie ogłoszony 26 kwietnia 2012
9. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni , pracownicy i współpracownicy fundatora nagrody w konkursie, nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
10. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i jedynie do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Aktualizacja:
Musimy niestety do jutra przełożyć ogłoszenie wyników konkursu o Sony Xperia S, jest tak dużo zgłoszeń że przez jeden dzień nie jesteśmy w stanie wybrać zwycięzcy :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs