Felietony

A jaką siłę ma dla Ciebie Internet? Powiedz to głośno wspólnie z Google

Grzegorz Ułan
A jaką siłę ma dla Ciebie Internet? Powiedz to głośno wspólnie z Google
4

Wiemy, że PIPA/SOPA nie zostały jeszcze przyjęte jako obowiązujące normy prawne, w pierwotnej swojej wersji, a które mogły zmienić na zawsze nasz sposób, w jaki korzystamy z Internetu. Między innymi dzięki licznym, również Waszym, protestom. Google postanowiło jednak nadal trzymać rękę na pulsie i u...

Wiemy, że PIPA/SOPA nie zostały jeszcze przyjęte jako obowiązujące normy prawne, w pierwotnej swojej wersji, a które mogły zmienić na zawsze nasz sposób, w jaki korzystamy z Internetu. Między innymi dzięki licznym, również Waszym, protestom. Google postanowiło jednak nadal trzymać rękę na pulsie i uruchomiło kampanię o nazwie Take Action, dzięki której możemy powiedzieć całemu światu czym według nas i dla nas jest Internet.

Co zmienił w naszym życiu? Jaką ma moc i siłę, której sami już doświadczyliśmy? Google uważa, że dotychczasowa forma z jakiej z niego korzystamy, zmieniła na zawsze sposób w jaki się komunikujemy i pracujemy. My możemy oddać swój głos i opinię czy opowiedzieć własną historię za pośrednictwem sieci społecznościowych: Google Plus, Facebook oraz Twitter.

Wiadomo, iż Google uruchamiając taką ogólnoświatową kampanie ma na celu również ochronę swoich interesów, ale przez to ochronę interesów nas wszystkich, firm i biznesów, które powstały i istnieją dzięki wolności jaką dał nam Internet. Słuszne też hasło przyświeca tej kampanii: Stop piractwu, nie wolności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Google