Windows

Kompilacja 14203 dla Windows Phone PFD dostępna do pobrania

JS
Jakub Szczęsny
31

Tuż po tym, jak media rozkrzyczały się wręcz na temat zapowiedzianej aktualizacji wszystkich telefonów z Windows Phone 8 do Windows 10, Microsoft w kanale deweloperskim dla systemu Windows Phone udostępnił nową kompilację, oznaczoną numerem 14203. Okazuje się, że jest tak, jak informowaliśmy Was upr...

Tuż po tym, jak media rozkrzyczały się wręcz na temat zapowiedzianej aktualizacji wszystkich telefonów z Windows Phone 8 do Windows 10, Microsoft w kanale deweloperskim dla systemu Windows Phone udostępnił nową kompilację, oznaczoną numerem 14203. Okazuje się, że jest tak, jak informowaliśmy Was uprzednio - aktualizacja dla aplikacji "Oszczędzanie energii" była zapowiedzią dla nowej wersji Windows Phone w kanale deweloperskim.

Owa aktualizacja jest określana przez Microsoft jako "krytyczna" i ostatecznym terminem jej zainstalowania jest 17.11.2013 o godzinie 03:00. Microsoft w poprzedniej aktualizacji pokazał nam działanie funkcji odpowiadającej za aktualizacje krytyczne - nie mogą być one odwlekane w nieskończoność, a telefon dobiera taką porę dnia, by zaktualizować się bez przeszkadzania użytkownikowi w pracy.

W kompilacji 14203 spodziewaliśmy się przede wszystkim ulepszeń dla funkcji Oszczędzania Baterii. Zaktualizowaną aplikację otrzymaliśmy już wcześniej, jednak aby móc skorzystać z innych, bardzo przydatnych usprawnień, musieliśmy poczekać jeszcze jeden dzień na aktualizację. I tak oto, od teraz tryb Oszczędzania Baterii możemy włączyć z poziomu Centrum Powiadomień = przełącznik jest od teraz zdatny do umieszczenia w Szybkich Akcjach.

Nowością w Windows Phone 8.1.1 build 14203 jest fakt, iż od teraz można sobie zaplanować aktualizację. Po prostu - jeśli nie odpowiada nam godzina, czy data aktualizacji telefonu, zawsze możemy ją zmienić na taką, która nie będzie przeszkadzać. Ponadto, użytkownicy z Rosji zgłaszają, że lepiej działa u nich funkcja NTP - wspomagająca określanie strefy czasowej, co w Rosji jest akurat bardzo ważne ze względu na bardzo nieregularne podziały państwa ze względu na czas.

Grafika: 1, 2

Źródło: Windows Central

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu