Facebook

Kolorowe tła postów na Facebooku? To będzie koszmar! [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Kolorowe tła postów na Facebooku? To będzie koszmar! [prasówka]
32

Co jakiś czas przez media przewijają się informacje o testowanych przez Facebooka nowych funkcjach. Tym razem jednak napawają one niepokojem. Twórcy myślą bowiem o wprowadzeniu możliwości kolorowania postów...

Kolorowe tło dla postów na Facebooku

Użytkownicy mieliby otrzymać do dyspozycji kilka kolorów oraz gradientów. Każdy z nich odpowiada innemu motywowi kolorystycznemu, który wpływa nie tylko na tło, ale również kolor tekstu. Posty są widoczne dla wszystkich, ale póki co mogą je dodawać wyłącznie wybrani użytkownicy Androida. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy nowość zostanie wprowadzona globalnie.

Nowa wersja Nvidia Shield TV

Najprawdopodobniej już podczas targów CES 2017 zobaczymy nową wersję przystawki telewizyjnej/konsoli Nvidia Shield TV. Nie wiemy dokładnie, czym będzie się różnić samo urządzenie. Spekuluje się, że zostanie wyposażona we wsparcie dla WiFi 802.11ac oraz MIMO. Na pierwszych renderach pojawia się też odświeżona wersja pada. Wydaje się on bardziej smukły i minimalistyczny. Spekuluje się, że zostanie w nich zastosowany moduł łączności Bluetooth LE zamiast dotychczas używanego WiFi Direct.

Spotify na smartwatchach Samsunga

Posiadacze zegarków Gear S2 oraz S3 doczekali się wreszcie oficjalnej aplikacji Spotify. Program pozwala przełączać się między utworami, sterować odtwarzaniem oraz nawigować po playlistach. Znajdziecie go w sklepie Galaxy Apps - u wybranych użytkowników jest już widoczna, a u innych dopiero się pojawi.


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu