Gry

Kochasz wirtualne wyścigi? Humble Store kocha w ten weekend Ciebie dając zniżki rzędu 75-90%

Paweł Winiarski
Kochasz wirtualne wyścigi? Humble Store kocha w ten weekend Ciebie dając zniżki rzędu 75-90%
3

Gry wyścigowe mają swoich oddanych fanów i może nie są tak mocno promowane (oczywiście z pewnymi wyjątkami) jak Call of Duty czy inne Wiedźminy, ale fani potrafią inwestować ogromne pieniądze w dedykowane kontrolery i spędzać nad wyścigówkami setki godzin. W ten weekend warto nadrobić zaległości lub...

Gry wyścigowe mają swoich oddanych fanów i może nie są tak mocno promowane (oczywiście z pewnymi wyjątkami) jak Call of Duty czy inne Wiedźminy, ale fani potrafią inwestować ogromne pieniądze w dedykowane kontrolery i spędzać nad wyścigówkami setki godzin. W ten weekend warto nadrobić zaległości lub uzupełnić kolekcję, bowiem Humble Store przygotował kuszącą ofertę promocyjną dla wszystkich fanów zapachu wirtualnej benzyny.

Za 7,48 euro (-75%) kupicie Simbin Studios Mega Bundle, której skład wchodzi aż dziesięć gier (GT Legends, GTR - FIA GT Racing Game, GTR 2 FIA GT Racing Game, GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07, RACE - The WTCC Game, RACE 07, RACE Injection, RACE On, RACE: Caterham Expansion i STCC - The Game 1 - Expansion Pack for RACE 07). Mówiąc szczerze nawet nie wiedziałbym jak to wszystko ograć.

Za 12,48 euro (-50%) kupicie Carmageddon: Reincarnation, o 75% obniżono cenę Grid 2 Reloaded Edition (11,24 euro), a o 60% Grid Autosport (15,99 euro). Za 3,74 euro (-75%) kupicie Dirt Showdown, za 6,24 euro (-75%) wejdziecie w posiadanie zwykłej wersji Grid 2. Za symboliczne kwoty kupicie też poszczególne pozycje wchodzące w skład wspomnianej wyżej paczki Simbin Studios Mega Bundle.

Niższych cen doczekały się również trochę luźniejsze produkcje zahaczające o temat wyścigów. Taniej kupicie Joe Danger (-79%), Audiosurf (-90%), Truck Racer (-73%), Skydrift (-85%) czy farm Machines Championships 2014 (-70%). Miłośnicy grzebania pod wirtualną maską na pewno zainteresują się Car Mechanic Simulator 2014, który wyceniono na 2,99 euro (-75%).

Tego typu akcje sprawiają, że coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem mocnego komputera do grania i zainwestowania w kierownicę ze stelażem. Obecna generacja konsol ma póki co słabą bibliotekę gier wyścigowych. Testowałem swego czasu dwie kierownice dostępne dla PlayStation 4 i nie rzuciły mnie na kolana, choć trochę na to liczyłem. A tymczasem na PC można przebierać do woli.

grafika: 1, 2

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

humble store