Gry

Najlepszy prezent na dzień dziecka. Kangurek Kao: Runda 2 w nowej wersji tylko dzisiaj za darmo!

Kamil Świtalski
Najlepszy prezent na dzień dziecka. Kangurek Kao: Runda 2 w nowej wersji tylko dzisiaj za darmo!
2

W ostatnich latach jesteśmy mega rozpieszczani wszelkiej maści darmowymi grami. Właściwie nie ma tygodnia, by któryś ze sklepów nie oferował tytułów ze swojej biblioteki za darmo. Nie zawsze są to niszowe, nikomu nieznane, produkcje. Coraz częściej za friko można cieszyć się prawdziwymi hitami. Ale przesyt w tym temacie sprawia, że coraz rzadziej chce się komukolwiek po nie schylić. Z okazji dnia dziecka, tylko dziś, można pobrać kultowego Kangurka Kao 2: Runda 2 za darmo. I grzechem byłoby z tej okazji nie skorzystać!

Kangurek Kao: Runda 2 za darmo dostępny na Steam

Platformówki od Tate Multimedia (i, nie zapominajmy, Titus Interactive, którzy również maczali ręce w projektach) kilkanaście lat temu cieszyły się ogromną popularnością. Produkcje z uroczym Kangurkiem w roli głównej zawitały na cały zestaw platform -- i choć ostatnia z nich na półki sklepowe trafiła w 2005 roku, to... dziś te wirtualne zasilone zostały przed odświeżoną wersję Kangurek Kao: Runda 2. I to w najznakomitszej wersji: z grafiką dostosowaną do nowych rozdzielczości, obsługującą najpopularniejsze kontrolery, osiągnięcia, Steam Cloud, a -- co najważniejsze -- bezproblemowo działającą na nowoczesnych komputerach. Kangurek Kao 2 który trafił dziś na Steam i z okazji dnia dostępny jest za darmo bez zająknięcia podziała na Windows 10!

Szansa na przeżycie klasycznej przygody Kangurka Kao jest możliwa tylko dzięki zaangażowaniu wiernych fanów Kao. Ci fantastyczni gracze zebrali się pod nazwą #BringKaoBack i poprosili nas o wydanie klasycznej gry z Kangurkiem w wersji cyfrowej. Głęboko nas to poruszyło, dlatego postanowiliśmy spełnić tę prośbę i wydać grę jako formę podziękowania za bycie z Kao przez ostatnie 2 dekady!

Twórcy zrobili nam niesamowity prezent, zapewniając nie tylko powrót kultowego bohatera, ale także serwując go z okazji święta każdego dziecka za darmo. Tak, gra dziś zadebiutowała na Steamie i do północy możecie ją przypisać do swojego konta za okrągłe zero złotych. Znajdziecie ją pod tym adresem, nie zwlekajcie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu