Seriale

J.J Abrams weźmie się za spin-off Lśnienia i za Mroczną Ligę Sprawiedliwości dla HBO Max

Weronika Makuch
0

Warner Media zamówiło trzy nowe seriale. Zostaną stworzone przed firmę J.J. Abramsa – Bad Robot. Wśród nich znalazł się spinoff Lśnienia.

Zbliża się premiera HBO Max od Warner Media. W mediach jest na ten temat coraz głośniej, co oczywiście podsycają sami twórcy serwisu. Niedawno gruchnęła informacja o powrocie Przyjaciół w specjalnym odcinku. Teraz głośno mówi się o Bad Robot, a właściwie o samym J.J. Abramsie. To właśnie jego firma będzie odpowiedzialna za wyprodukowanie kolejnych trzech seriali dedykowanych HBO Max.

J.J. Abrams nakręci spin-off Lśnienia i serial z uniwersum Mrocznej Ligi Sprawiedliwości

Spin off Lśnienia ma nazywać się Overlook. Tytuł jest jednocześnie nazwą hotelu, w którym toczyła się akcja książki autorstwa Stephena Kinga i oczywiście filmu w reżyserii Stanleya Kubricka. J.J. Abrams chce opowiedzieć widzom nowe historie, które miały miejsce właśnie w tym nawiedzonym miejscu. Fani horrorów powinni być całkiem zadowoleni. Bad Robot stworzy również serial dla fanów opowieści o przestępczym światku. Duster opowie nam historię osadzoną w latach 70. ubiegłego wieku. Bohaterem będzie kierowca, który pracuje dla pewnego przestępczego syndykatu. Trzeci projekt na ten moment nie ma tytułu. Na pewno zostanie osadzony w uniwersum Mrocznej Ligi Sprawiedliwości. W komiksach mogliśmy śledzić losy bohaterów takich jak Zatanna, Deadman, Swamp Thing i John Constantin. Przekonamy się, czy wszyscy pojawią się na ekranie.

Disney cenzuruje pośladki i stare żarty, robiąc sobie z historii śmietnik

Osoby odpowiedzialne za platformę HBO Max od Warner Media już teraz są zachwycone współpracą i bardzo ją zachwalają. Widzowie muszą cierpliwie poczekać na skutki tej kooperacji, aby przekonać się, czy faktycznie jest się z czego cieszyć. HBO Max dało J.J. Abramsowi wolną rękę w trakcie produkcji, wierząc, że wykorzysta świat stworzony przez Stephena Kinga i uniwersum DC w jak najlepszy sposób. Część fanów nie do końca jednak wierzy, przez spoglądanie niezbyt przechylnym okiem na nowe Gwiezdne Wojny.

Równie ważny, co „Czarnobyl” – „Strefa skażenia” to serial do obejrzenia właśnie teraz

HBO Max wystartuje w przyszłym miesiacu. Nie jest znana dokładna data, nie informowano również o przesunięciach ze względu na koronawirusa. Niestety nie ma też żadnych wiadomości na temat startu platformy w Polsce. Na ten moment nie wiemy nawet, czy HBO Max w ogóle pojawi się w naszym kraju. W Europie serwis pojawi się jeszcze przed końcem 2021 roku, co może być również potencjalną datą startu platformy w naszym kraju.

 

Źródło: Hollywood Reporter

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu