Świat

Jest nowe oprogramowanie do iPhona i copy paste!

Grzegorz Marczak
Jest nowe oprogramowanie do iPhona i copy paste!
25

Apple wypuścił nowy oprogramowanie do iPhona - wersja 3.0. Dużo ciekawych zmian (poprawiona wydajność całego systemu oraz przeglądarki itp) i między nim to na co czekali wszyscy czyli copy paste. Tak jest, marzenia o normalności wreszcie się spełniają. Teraz będzie można przenieść kawałek tekstu ni...

Apple wypuścił nowy oprogramowanie do iPhona - wersja 3.0. Dużo ciekawych zmian (poprawiona wydajność całego systemu oraz przeglądarki itp) i między nim to na co czekali wszyscy czyli copy paste. Tak jest, marzenia o normalności wreszcie się spełniają. Teraz będzie można przenieść kawałek tekstu nie koniecznie przepisując go w każdym miejscu gdzie chcemy go użyć.

Zebrało mi się trochę ostatnio na złośliwości na temat Apple, ale jak myślę sobie ile dałem za komputer w którym po kilku miesiącach wiatrak zaczyna straszyć tym, że się zaraz urwie to zaczynam się bardzo irytować. Wprawdzie wiatrak to pierdołka, natomiast już przeraża mnie oddanie komputera w obce ręce.

Wracając jednak do technologi przyszłości jaką zastosowało Apple aby wprowadzić copy i paste. Przypominam sobie, że kiedy jeszcze jako użytkownik tego telefonu narzekałem na brak możliwości kopiowania tekstu, byli tacy którzy przekonywali mnie że to jest słuszna koncepcja. Apple przecież każdą ważną informacje linkowało do aplikacji, czyli jeśli gdzieś pojawił się link to po kliknięciu na niego otwierała się przeglądarka, to samo z numerem telefonu czy adresem email - za każdym razem tego typu dane były skojarzone z odpowiednim programem. Właściwie nie powinienem narzekać. Na szczęście Apple jest mądrzejsze od swoich fanów którzy często bezkrytycznie przyjmują wszystko co jest im dane.

To czego zazdroszczę posiadaczom iPhona (zresztą cały czas uważam, że to bardzo fajny telefon) to możliwość użycia tego telefonu jako modemu łączącego nasz komputer z internetem. Nie wiem czy funkcja ta jest dostępna w nowym oprogramowaniu czy też dopiero w nowym modelu telefonu ale jest to rzecz bardzo, bardzo przydatna. Swoją drogą ciekawie było obserwować jakie emocje może wzbudzać aktualizacja systemu na telefonie komórkowy. Dzisiejsze i wczorajsze newsy były zdominowane przez ten temat, zainteresowanie użytkowników spowodowało problemy z serwerami apple itp.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone