Polska

Jeśli jeszcze się wahasz czy pójść na wybory - Lime za darmo podwiezie Cię do urny

Grzegorz Ułan
Jeśli jeszcze się wahasz czy pójść na wybory - Lime za darmo podwiezie Cię do urny
22

Podobnie, jak w przypadku wyborów do Parlamentu Europejskiego, operator elektrycznych hulajnóg Lime, zachęca właśnie Polaków do udziału w najbliższych wyborach do Sejmu i Senatu. Trzeba zachęcać Polaków do wyborów? Jak najbardziej tak.

Już w najbliższą niedzielę, 13 października ważny dzień dla wszystkich Polaków. W tym dniu zadecydujemy czy ostatnie 4 lata, to było właśnie to, czego oczekiwaliśmy po zmianie władzy. Niezwykle ważne jest to, aby niezależnie od poglądów każdy z nas zagłosował w ten dzień. Aby nie było tak jak zwykle, że tylko połowa Polaków decyduje o każdym z nas. Każdy głos się liczy, nieważne na którą z opcji zagłosujecie - pokażmy w końcu, że zależy nam na losie tego kraju i nas samych. Jeśli nie odpowiada Wam, ani program partii rządzącej ani opozycji, zagłosujcie na partię, która pozbawi zdecydowanej większości którejś z nich, bo ostatnie 4 lata pokazały, że to nie jest najlepsze dla naszego kraju.

Wracając do tematu, Lime udostępni w dniu wyborów darmowy przejazd w największych miastach w Polsce, a mianowicie mieszkańcom Warszawy, Wrocławia i Poznania.

Paulina Mróz, Dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech:

Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego.

Aby skorzystać z darmowego przejazdu o wartości do 10 złotych, co będzie pozwalało na przejazd przez 14 minut, wystarczy wpisać w aplikacji kod promocyjny: JADENAWYBORY. Kod ważny będzie do wykorzystania tylko w niedzielę 13 października, od godzi 6 do końca dnia.

Źródło: Lime.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu