Startups

Jesienna Ofensywa SPIN - warsztaty dla startupów

Paweł Aleksandruk
Jesienna Ofensywa SPIN - warsztaty dla startupów
3

Do końca tego roku odbędą się trzy warsztaty SPIN, wszystkie w 100% sponsorowane przez Innovation Nest. W każdym warsztacie weźmie udział maksymalnie 10 zespołów. Już można się zgłaszać! SPIN to intensywne, dwudniowe warsztaty dla startupów, o których pisałem już tu i tu, czyli nie da się ukryć,...

Do końca tego roku odbędą się trzy warsztaty SPIN, wszystkie w 100% sponsorowane przez Innovation Nest. W każdym warsztacie weźmie udział maksymalnie 10 zespołów. Już można się zgłaszać!

SPIN to intensywne, dwudniowe warsztaty dla startupów, o których pisałem już tu i tu, czyli nie da się ukryć, że jestem fanem konceptu;), oparte na filozofii Customer Development oraz autorskiej koncepcji Czterech Filarów. Doświadczeni prowadzący uczą, jak stosować narzędzia, dzięki którym znajdziecie i udoskonalicie swój model biznesowy. Dają też cenny feedback, który wskazuje możliwe kierunki dla rozwoju projektu. Prowadzący dużo słuchają, czasem nawet przytulą :). Ich koncept w skrócie to: "pomagają uporządkować startupową rzeczywistość".

    W warsztatach SPIN biorą udział startupy na różnym etapie rozwoju:

  • zespoły z pomysłem, szukające feedbacku, nakierowania na dobre tory i kontaktów,
  • zespoły z prototypem, szukające metod na zdobycie klientów i monetyzację,
  • zespoły z rozwiniętym projektem, które chcą go przekształcić w dojrzały biznes.

Warsztaty będą prowadzić doświadczeni w “internetach” i związani z funduszem Innovation Nest: Piotr Wilam, Marek Kapturkiewicz, Marcin Szeląg i Agnieszka Skala. Wszyscy oni to praktycy, z dużym doświadczeniem biznesowym i sukcesami na koncie – dlatego, też możecie od nich oczekiwać trafnego feedbacku, zmieniającego sposób myślenia o waszym projekcie.

Podważanie wszystkiego czego byliśmy „pewni” i zadawanie niewygodnych pytań, pozwoliło nam po warsztatach spojrzeć na naszą dotychczasową pracę ze świeżej perspektywy” - to jedna z pozytywnych opinii absolwentów warsztatów, którą można przeczytać na stronie internetowej www.spinschool.co.

To akurat zdanie Marty Ryłko z Dropsport.pl, ale ja się również pod nim podpisuję. O moich pozytywnych wrażeniach po uczestnictwie w warsztatach SPIN pisałem już w na Antyweb w kwietniu tego roku. Tym bardziej więc zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach jesiennych!

Warsztaty odbędą się:

  • 8-9 listopada - Warszawa (zgłoszenia do 30 października),
  • 18-19 listopada - Kraków (zgłoszenia do 8 listopada),
  • 6-7 grudnia - Warszawa (zgłoszenia do 2 grudnia).

Jesienne warsztaty SPIN są w pełni finansowane przez Innovation Nest. W tej edycji, organizatorzy szczególnie zachęcają do udziału zespoły z projektami związanym z modelem SaaS (Software as a Service). Więc jeśli Twój projekt dotyczy tej kategorii, nie czekaj - ta wiedza przyda się każdemu i kontakty biznesowe, jakie możesz nawiązać podczas kursu mogą się okazać bezcenne;).

Deadline zgłoszeń na pierwszy warsztat to 30 października.

Zapisz się na warsztaty - przedstaw swój projekt zespołowi SPIN:
http://www.spinschool.co/formularz

Foto:SpinSchool

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu