Moje przemyślenia

Jaki tablet wybrać? Świetna infografika

Grzegorz Marczak
26

Wprawdzie na dniach ma zostać ogłoszony iPad 2, ale póki co wszystkie startujące w kategorii tablet urządzenia porównywane są do tego co jest na rynku czyli iPada pierwszego. Na poniższej infografice możecie zobaczyć bardzo czytelne porównanie sprzętu Apple do chyba najlepiej zapowiadających się kon...

Wprawdzie na dniach ma zostać ogłoszony iPad 2, ale póki co wszystkie startujące w kategorii tablet urządzenia porównywane są do tego co jest na rynku czyli iPada pierwszego. Na poniższej infografice możecie zobaczyć bardzo czytelne porównanie sprzętu Apple do chyba najlepiej zapowiadających się konkurentów czyli min Motoroli Xoom czy Playbooka od BlackBerry (moim zdaniem jedynie Dell nie potrzebnie znalazł się na tej liście - jego miejsce powinien zająć tablet Samsunga).

Oprócz parametrów technicznych mamy też przegląd systemów operacyjnych i ich głównych parametrów, następnie są pokazane możliwości wyświetlaczy, kamer a na samym końcu żywotność baterii. Ciekawy jestem jak będzie wyglądało to porównanie po premierze iPad 2?

Kliknij aby powiększyć:

Infografika przygotował serwis skattertech.com
Obrazek do postach pochodzi z whatsyourideaoftomorrow.blogspot.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu